Вирішила з’їздити та nеревірити будuнок тітки. Підійшовши до паркану, я помітила оrолошення — і в цей момент мало не nозбавuлася ро зуму.

 

Вирішила з’їздити та перевірити будинок тітки. Підійшовши до паркану, я помітила оголошення — і в цей момент мало не позбавилася ро зуму.

Моя мати має двох сестер. Одна живе в іншому місті, далеко, а друга – неподалік нас. Вона незаміжня і живе одна. Вона має приватний будинок. У нас завжди з цією тіткою були дуже добрі стосунки, і вона завжди говорила, що збирається свій будинок залишити нам у спадок.

Тітка мала жа хливі умови, а на той момент у нас були гроші. Ми продали однокімнатну квартиру. Запропонували вкласти ці гроші в будинок тітки та зробити нормальний ремонт для неї. Чоловік сказав, що все одно цей будинок залишиться нам. І тітка житиме в хороших умовах, і наші гроші не пропадуть. Можна сказати, ми робимо внесок у майбутнє.

Ось одного разу я дізналася, що моя тітка поїхала до своєї сестри. З нею вона особливо ніколи не спілкувалася. Я була дуже здивована, зателефонувала, поговорила, але вона сказала, щоб я була спокійна. Будинок продавати вона не збирається. Пройшов якийсь час і я вирішила поїхати — подивитися, як там будинок, тому що давно нікого там не було, і він був без нагляду.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩