Трубочки з білково-заварним кремом на смальці – Трубочки виходять ну дууууже смачні просто самі тануть у роті

 
Трубочки з білково-заварним кремом на смальці - Трубочки виходять ну дууууже смачні просто самі тануть у роті

Трубочки з білково-заварним кремом на смальці – Трубочки виходять ну дууууже смачні просто самі тануть у роті.

Мій авторський рецепт, вдалий та випробуваний….

Технологія приготування

Спочатку приготуємо слойоне тісто

У 500 грам просіяного борошна, додати дрібку солі, 1 яєчний жовток, 3 столові ложки оцту 9 процентного, 150 грам води холодної (+-), замісити не туге тісто, середньої консистенції.

300 грам холодного смальцю (із холодильника), викласти на робочу поверхню, посипати 3 столовими ложками борошна, сказати в квадрат.

Тісто викласти на робочу поверхню, посипану борошном, розкачати в квадрат, на середину, викласти смалець, загорнути, до середини тістом, акуратно легенько розкачати качалкою, не дуже натискаючи, щоб смалець розійшовся по всьому тістові, тобто впитався, розкачати квадратом, загорнути у виді конверта до середини, і ще раз до середини, поставити на 30 хвилин у холодильник.

І так розкачувати ще 2 рази, ставити в холодильник на 30 хвилин для розстойки.

Технологія випікання

Дістаємо тісто з холодильника,ділимо тісто на 2 частини.

Першу частину викладуємо на робочу поверхню посипану борошном, розкачуємо в квадрат, змащуємо яйцем, ріжемо на вузькі полоски, накручуємо, на форми трубочок, викладуємо на змащену противною, злегка збризкуємо холодною водою, випікаємо при температурі 260 хвилин 20 хвилин, (температура висока це слоєне тісто, щоб рихлило, утворювалися слої😉) потім знизити температуру до 200 градусів ще випікати 10хвилин (дивитись за своєю духовкою) до зарум’янення.

Аналогічно цього готуємо другу частину тіста.

Трубочки остудити.

Білково заварний крем.

250 грам цукру, 125 грам води, дрібка лимонної кислоти-розмішати, та поставити варити при низькій температурі 5-7хвилин, до появи пузирьків, зразу як ставите варити сироп починаємо збивати 5 білків до стійких піків, і уже гарячий сироп вводимо акуратненько тонкою струйкою у збиті білки, збиваємо до загустіння.

За допомогою кондитерського мішка, з відповідною насадкою, наповнюємо трубочки, посипаємо цукровою пудрою.

Смачного😋

Нехай Вам вдається!

Фото та рецепт Магдалина Шершун

КІНЕЦЬ.