Віра повідомила Микиті, що на її думку вона ваrітна. «Так справа не піде» — відповів хлопець її. Віра ще не знала, що це найщасливіший день в її житті.

 

Вранці Віра прокинулася з головним бо лем, вийшла на кухню, щоб попити водички, а там стояла мати біля плити: — Ну що, нагулялася? Знову під ранок додому повернулася… — Мам, не починай, голова бо лить. — Вона і повин на хворіти, досить вже бігати, у тебе навчання попереду.

А то не вистачало, щоб ти ще заваrітніла від когось. У цей момент тато прийшов на кухню, напівсонний і сердитий: — Вєрка, знову гуляла. Ти мені це припиняй, нер ви матері псуєш. Вона все боїться, що ти в подолі принесеш. Вчора ввечері у подруги віри був день народження. Зібралася вся молодь. А потім прийшов Микита-троюрідний брат подруги.

Він проїжджав місто, ось вирішив сестричку привітати. Віра йому тут же придивилася. З Микитою Вєрка танцювала всю ніч, вони разом зустріли світанок. Так і почалася їх красива історія kохання. Микита переїхав до їх міста, влаштувався на роботу. Майже кожен день вони з Вірою бачилися. Одного разу Віра прокинулася від того, що її нудить. Відкрила холодильник-там щось сильно пахне. Мама повз пройшла, і віра сказала:

— Мам, навіщо було так сильно духами бризкатися, аж зносить. — Вєрка … ти що вагітна… — З чого ти взагалі це взяла? — Та тому що я духами вчора користувалася, а холодильник тільки весь помила. Віра йшла на зустріч з Микитою, і вся тремтіла. Було страաно дізнатися, як Микита поставиться до новини про те, що стане батьком. — Так справа не піде… — В сенсі? Микита, Я не зможу позбутися від дитини, я цього не зроблю!

— Я хотів сказати, що без шлюбу так справа не піде. Тому ми зараз же їдемо в РАЦС. Віра була найщасливіша. А мати даремно хвилю валася. Вона так боя лася, що дочка заваrітніє, а виявилося, що це була найкраща новина за останній час.

КІНЕЦЬ.