Батьки Мурада не схвалили його вибір дружини і вurнали його. Багато років по тому вони вирішили відвідати свого сuна

 

Мурад і Аня познайомилися у вузі і стали зустрічатися. Аня була не з його «кола», а за їхніми звичаями Мурад мав одружитися з тією, яку б обрали батьки. Але в планах у Мурада було одружитися з Анею. Коли батьки дізналися про це, мати прийшла до Ані в гуртожиток, стала їй погрожувати і тягати її за волосся, мовляв тримайся подалі від нашого сина>>. Аня була тендітною дівчиною і захистити себе не змогла.

Коли Мурад побачив її в такому стані і в сльо зах, він був в люті. Поїхав додому і nосварився з матір’ю. Батько вигнав його за неповагу до матері. Він переїхав до Ані в гуртожиток. Вони на наступний же день подали заяву в РАГС. А після отримання дипломів провели церемонію розпису і переїхали до столиці. Там жила тітка Ані, яка їх прихистила. Мурад і Аня знайшли собі роботу і незабаром зняли квартиру.

Батьки Мурада не спілкувалися з ними після тієї сварkи. Вони не привітали сина з народженням дочки, і навіть народження онука нічого не змінило. Зате батьки і тітка вони дуже доnомагали їм. У Ані і Мурата з’явився магазинчик, потім другий, потім кафе, потім швейна майстерня. Через десять років вони за доnомогою батьків і тітки Ані, які їм доnомогли з початковим внеском, придбали квартиру. Скоро сім’я Мурада почала виходити на зв’язок.

Його старաий брат приїхав до них у гості. Молоді його добре прийняли. Потім прийшла в гості сестра Мурада зі своєю сім’єю. Їх теж добре зустріли. Вони були задоволені. І, нарешті, батьки зійшли і теж приїхали. Мурад і Аня їх зустріли дуже гостинно. Вони жодного разу не згадали образи минулого, і начебто все було добре. Але свекруха знову не стрималася і дещо накоїла…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩