Він прийшов в гості, не куnивши навіть шоколадки. І я його не вnустила! » З порожніми руками до мене ніхто не приходить

 

Якщо я знаю, що у мене немає спільного майбутнього з певним чоловіком, я ніколи не буду витрачати на нього свій час. Краще рішення — негайно попрощатися, якщо жінка і чоловік не підходять один одному.Одного разу я зустріла чоловіка, який мене зацікавив. Щоб дізнатися його трохи краще, я вирішила запросити його в гості до мене.

І він прийшов з порожніми руками. Тепер я розповім всю історію з самого початку.Нещодавно я перейшла на нову роботу, де колега по офісу почав піклуватися про мене. Він явно відрізняв мене від інших і через деякий час вирішив запросити мене на побачення.Подумавши про це, я вирішила запросити його в гості до мене. Що? Його не можна віднести до незнайомої людини, ми бачимося щодня на робочому місці, плюс всі співробітники ставляться до нього з повагою.

Я знаю, як зустрічати гостей. І на цей раз я намагалася з усіх сил. Я приготувала святкову вечерю: нарізаний хліб, бутерброди з ікрою, фрукти і домашній торт на десерт.А напередодні я почала генеральне прибирання, щоб справити хороше враження на гостя.Колега був пунктуальний.

Як тільки мені вдалося відновити красу, я відразу ж почула дзвінок у квартиру.Я відразу помітила, що джентльмен прийшов без квітів. Зрештою, перше побачення. Але, може бути, він приготував мені якийсь подарунок?На моє запитання «З чим ти прийшов?», Він відповів «З добрими намірами!».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩