Віктор прийшов в гараж, де зібралися всі друзі. Чоловік був дуже сумним. – Що сталося? – спитав його Андрій. – Сам винен, – махнув рукою Віктор. – Не знав, що жінки такі. У гаражі повисла тиша, компанія чекала на продовження, Віктор мовчав. – Ну? – хтось урвав тишу. – Що далі? Розповідай. – Дружина дізналася про коханку, – раптом сказав Віктор. – Коханку? У тебе? – чоловіки засміялися. – Ось дивіться, – Віктор показав фото на телефоні. Чоловіки глянули на екран, і не повірили своїм очам

Віктор не був любителем гаражних посиденьок, зазвичай привітається і поспішає у своїх справах. А тут раптом прийшов сумний, сів і мовчить.

– Що в тебе трапилося, – спитали його.

– Т-а-а, сам винен, – махнув Віктор рукою і, помовчавши, продовжив. – Адже знав, що жінки не дуже розумні, але щоби настільки…

У гаражі повисла тиша, компанія чекала на продовження, Віктор мовчав.

– Ну? – хтось урвав тишу. – Що далі? Не тягни, розповідай.

– Дружина дізналася про коханку, – ніби завершивши свої якісь роздуми, сказав Віктор.

– Коханку? У тебе? Ой, обманюєш, – засміявся сусід по квартирі. – На коханку час треба, а ти або вдома з дружиною, або на роботі. Я бачу, ви ж у мене на очах.

– Ось, ось, на роботі, – почав свою розповідь Віктор.

Працює Віктор у комунальному підприємстві водієм. Різні підрозділи цього підприємства розташовуються у різних кінцях міста. І якщо вночі трапляються якісь проблеми, Віктор везе електрика чи сантехніка виправляти неполадки.

Отак якось привіз електрика, а там дівчина плаче. Від неробства, поки електрик ремонтував несправність, Віктор вирішив пошкодувати дівчину. Виявилося, що її залишив хлопець, а вона його так кохає, так кохає. Дівчина плакала, Віктор обійняв її, і сам не помітив, як цілував.

Спершу він і сам запереживав, що накоїв. Він любить свою дружину, йому більше ніхто не потрібен. Але нові відчуття від дотиків чужої жінки хотілося повторити. Віктор би так і не наважився сам, але наступної нічної зміни знову був виклик у цей будинок. Знову були поцілунки, знову переживання і бажання вирували в душі.

Далі більше. Дівчина вже викликала то електрика, то сантехніка з вигаданих приводів. Поки ті щось видивлялися, Віктор зраджував дружину в закритій кімнатці.

Так тривало років зо два, а потім коханка почала говорити про те, що їй набридли ці стосунки. Віктор навіть з радістю згоден був припинити їх, але виявилось, що він її неправильно зрозумів. Коханка мріяла вийти заміж за Віктора.

Ось тут Віктор не на жарт захвилювався, він зовсім не хотів розлучення з дружиною.

У наступний «липовий» виклик Віктор рішуче заговорив про те, що ці стосунки настав час закінчувати. Коханка хитро посміхнулася і попросила прощального вечора. Віктор погодився.

А вранці вдома на нього чекала сварка. Виявилося, останню зустріч коханка записала на відео та відправила дружині.

Дружина зібрала речі та поїхала до мами. Коханку Віктор вніс до чорного списку на телефоні, перейшов в іншу зміну, щоб не бачити її і не чути.

– Ось тепер не знаю, як помиритись із дружиною. Я її люблю, мені більше нікого не треба. А вона зі мною навіть не хоче говорити.

КІНЕЦЬ.