Віка виснажилася того дня на дачі, і через тиждень вирішила піти туди одна. Але щойно дійшла до хвіртки, зсередини почувся жіночий сміх

 

Віці було вже за тридцять. Настав час налагоджувати особисте життя. Нещодавно у взуттєвому магазині вона познайомилася з Геннадієм. Міряла там туфлі, з сумки випав гаманець, а Гена це помітив. Вона купила туфлі, а Гена зголосився її проводити. Він їй одразу сподобався – високий, харизматичний, пристойно виглядає.

Віка — трохи повна блондинка, добре одягнена, золоті прикраси. Вони почали зустрічатись. Гена мав свою квартиру. Віці подобалася там бувати, вона все вимила, вичистила і готувала йому їжу. Гена не поспішав робити пропозицію. Водночас вони нікуди не ходили. Для вечері він купував лиш найдешевше, як зауважила Віка, і вона почала приносити продукти із собою.

Гена, як він казав, заробляв на ремонтах квартир, часто сидів удома без роботи. Віка була бухгалтером, гроші в неї були. Гену вона вже розглядала як потенційного чоловіка, тож ні на що не скупилася. Якось вона прийшла до нього, а він лежав на дивані і стогнав. У нього бо ліла спина. Віка дала йому п’ять тисяч карбованців на масаж.

Але якось це все забулося, гроші він не повернув. Якось на початку літа він заїхав за нею машиною. — Друг дав покататися. Поїхали до мене на дачу. Віка зраділа. Гарна погода свіжа зелень, пташки співають, романтика. Вони приїхали на дачу. Маленька дерев’яна хатка, на ділянці навіть теплиця є.

— Віка, а що просто так сидіти, давай щось у теплиці посадимо, я все привіз із собою. Віка цілий день займалася посадками. Уся вимазалася, нігті чорні, сама почервоніла, зачіска збилася. Гена, заявивши, що в нього знову спина бо лить, сидів біля телевізора. Ледве відмившись, Віка приготувала вечерю.

Так пройшов цей романтичний день. Мати все питала Віку, коли ж весілля? Гена знайомитись з її батьками не хотів, завжди знаходив причини. Вона кілька разів починала розмову, але Гена всіляко ухилявся, а потім одного разу він

сказав їй, що йому дали замовлення на ремонт, і він буде відсутній два місяці. Віка зраділа. Нарешті він заробить грошей. Потім можна буде про весілля говорити. У вихідні було жарко, і Віка вирішила з’їздити на дачу Гени, позасмагати. Доїхала маршруткою до садів, і зайшла на ділянку.

З будиночка лунали голоси. Чувся жіночий сміх. Віка хотіла піти, але потім цікавість взяла гору. Вона підійшла, і, зазирнувши у вікна, побачила там Гену з молодою жінкою. Парочка радісно сміялася. Віка сіла на лавку. Як усе просто. Гена знайшов нову хатню робітницю.

КІНЕЦЬ