Віка вирішила, що їм із чоловіком треба розлу чатися, зібрала свої речі та повернулася до рідного села. Там вона і дізналася, що чекає на дитину.

Якось Вікторія втомилася від свого бідного життя і вирішила налякати чоловіка розлу ченням. Вона скаржилася, що він не забезпечив їй щастя, сім’ю чи дітей, а піклувався лише про її зовнішність та захоплення. Віка відмовлялася народжувати. І коли чоловік запропонував використовувати суроrатну матір для народження дитини, вона вирішила остаточно виїхати. Чоловік віддав їй все, що вона хотіла, включаючи всі сережки та одяг. Вона зібрала все і вирушила до будинку своєї матері у селі.

Тітка Вікторії вітала її і спробувала переконати залишитись у селі. Вона звинувачувала міських друзів Вікторії в тому, що вони вплинули на неї, змусивши віддавати перевагу матеріальним речам, а не сім’ї та любові. Під час їхньої розмови Вікторія раптово відчула нудоту та вибігла у двір. Потім вона пішла до туалету, зробила тест та зрозуміла, що ваrітна. Її тітка була в захваті та порадила їй розповісти про це чоловікові. Вікторія відмовилася, вважаючи, що він заперечуватиме, що він батько, а якщо прийме факт, то забере дитину, бо він дуже багата та впливова людина.

Тітка Вікторії наполягла на тому, щоб розповісти все чоловікові – і вона все ж таки це зробила. Вікторія вже прийшла відвідати її з великим букетом квітів. Він вибачився за свою поведінку та попросив її повернутися додому. Спершу вона відмовлялася, але тітка переконала її дати йому шанс. Чоловік Вікторії визнав дитину своєю і пообіцяв забезпечити їх. Одного разу, коли чоловік Вікторії пообіцяв купити їй сережки, вона раптом усвідомила важливу річ: вона більше не дбала про матеріальні блага і просто хотіла бути щасливою зі своєю сім’єю.

КІНЕЦЬ.