Віка підійшла до вікна будиночка і застurла на місці від побаченого. Там був її коханий, Олег, але тільки він був не один

Вікторія познайомилася з Олегом в магазині. У неї випадково випав гаманець, а хлопець підібрав його і повернув їй. Віка купила туфлі, а Олег зголосився проводити її. Він їй одразу сподобався, був ввічливий і красивий. Незабаром вони стали зустрічатися. Він кілька разів запросив її в кафе, а в інші рази вони зустрічалися у нього вдома. У Олега є своя квартира. Віці подобалося проводити з ним час.

Вона сподівалася на пропозицію руки і сер ця, але хлопець з пропозицією не поспішав. Були у нього і деякі недоліки, для вечері він купував продукти найдешевші. Віка сама купувала продукти.

Олег працював будівельником, часто сидів вдома без діла. А ось у Вікі гроші були, хоч і невеликі, вона працювала бухгалтером.

Іноді він навіть просив у неї грошей, Віка ніколи не скупилася, обіцяв повернути, але постійно «забував». З батьками він знайомити не поспішав, завжди знаходив для цього відмазки. Віка почала сумніватися, що у неї серйозні відносини. Хлопця вона фінансувала, всі справи по дому робила теж сама, і ніяких серйозних кроків він не робив.

Потім йому запропонували хороше замовлення в області, він так сказав, но йому потрібно було виїхати в провінційне місто. Віка тоді навіть зраділа, подумала, що він заробить грошей і нарешті зробить їй пропозицію. Занудившись одна в квартирі, вона вирішила відправитися на дачу до Олега. Де лежали ключі, вона знала,

тому взявши їх, подалася в село. Підійшовши до будинку, вона почула гучний жіночий сміх. Спочатку вона подумала, що це його родичі і вирішила не заходити, але цікавість взяла вгору. Відчинивши двері будинку, вона побачила Олега в обіймах якоїсь жінки. Вони були настільки захоплені один одним, що навіть не помітили її, вона вийшла, сіла на лавку і заплакала.

Дізнавшись про зраду, вона поспішно з ним розлучилася, це був не її чоловік. Але надалі у неї все склалося чудово. Через рік вона зустріла Сергія і вийшла за нього заміж, зараз у неї чудова сім’я.

КІНЕЦЬ.