Таня з братом вирішили навести порядок у старому будuнку бабусі. Але вони не очікували, що життя так змінить русло після цього дня

Старий дачний будинок бабусі був порятунком для Тані і Міші. Кожен раз, коли молоді люди втомлювалися від міської суєти чи хотіли побути наодинці, їхали на дачу. І у Тані, і у Миші в житті бували складні періоди, а бували і регулярно повторювані епізоди. Таня нещодавно дізналася, що хлопець, з яким вона будувала плани, давно одружений. А Міша… у нього історія зовсім інша. Його дружина, Олена – модель.

Вона думає тільки про свої покази та фотосесії. Так одного разу брат і сестра зустрілися прямо на дачі. Вони знали, що раз вони обидва там, значить їм обом потрібен спокій. Вони в перший день навіть говорити особливо не стали. Попили чаю, Таня наділу бабусину кофту, плетену їй же, а Міша – майку діда. Так вони і лягли спати хто у вітальні, хто в кімнаті бабусі. Вранці вони прокинулися, переповненими силами.

Таня не знала, що зустріне на дачі брата, тому багато продуктів з собою не привезла, але з наявного вона приготувала відмінні сніданок і обід, навіть пару сосисок на вечерю залишила. Поки Таня поралася на кухні, згадуючи смачні пиріжки бабусі, Мишко порався з землею, що було, в цілому, на нього не схоже, адже він цю справу особливо не любив. — Так, яка муха тебе вкусила?

засміялася Таня. — Слухай. Оленка вагітна, але каже, що вона одна буде виховувати сина, так як я їй не вірю, ну, ревную, вірніше. — Щастя-то яке! Вже такий серйозний термін, що знаєте стать дитини? – Таня обняла брата, не вірячи, що той маленький хуліган, бігаючий по двору скоро сам стане батьком. — Я хочу сина, і відчуваю, у мене народиться син, — Міша нарешті посміхнувся. Таня вже з новими силами кинулася хімічити на кухні.

Вона вже уявляла, як буде витрачати всі свої гроші на племінника, як буде з ним грати, годувати, вкладати спати, співати колискові, що співала їм бабуся. — Танька! – перервала її мрії брат, копающийся в землі, — піди сюди! Пам’ятаєш пляшку з нашими мріями? Я, схоже, її знайшов, — сказав Міша, діставши з землі скляну пляшку.

— Звичайно, пам’ятаю. Ми втрьох написали свої мрії і плани на листки і закопали у подвір’ї. Бабуся сказала дістати, коли ми достатньо подоросліємо. Кожен достал свій аркуш і почав читати. «Таня, 7 років. Я хочу, щоб у мене був свій квітковий садок, гарний будинок і велика сім’я, і щоб мій чоловік любив тільки мене.» — Ну ти ще з тих часів мріяла про чоловіка, це нормально, — засміявся Михайло.

— Взагалі-то, всі дівчата з дитинства мріють про принца, як у мультиках, — виправдовувалася Таня, розуміючи, що зі списку у неї поки що нічого немає. «Мишко. 9 років. Я хочу жити добре. І хочу, щоб дід з бабусею жили з нами ще довго-довго» — Коротко і як гарно… — сказала Таня, обнявши брата. Тут ностальгічну хвилю зупинили сусіди, а вірніше їхні друзі, які в дитинстві теж відпочивали у бабусі в будинку по сусідству.

— Схоже, у твого бажання з’явилися всі шанси, Танюха, — сказав Міша, вказавши поглядом на сусіда, Кирила. Сусіди мило привіталися, сестра Кирила представила хлопцям свого чоловіка, і всі домовилися зібратися наступного тижня посмажити шашликів, поділитися новинами.

Мишко вирішив, що це буде чудовим шансом помиритися з дружиною і вивезти її на свіже повітря. Далі састра з братом повернулись і відкрили лист бабусі. «Дорогі, раз ваші руки дійшли до цих листів, значить ви вже зовсім дорослі. Я впевнена, що всі ваші мрії збулися, або збудуться найближчим часом.

Знайте, що ми з дідом вас дуже любимо і завжди будемо поруч, будемо підтримувати і оберігати вас хоч на цьому світі, хоч на тому. Від нас з дідом я хочу передати вам маленький подарунок, який ви знайдете в землі під пляшкою. Сподіваюся, він допоможе вам наблизитися до своїх цілей хоч на півкроку.».

Щоб не томити, скажімо, що там Таня з Мішою знайшли жерстяну коробочку, наповнену старими золотими монетами. Це було круто, звичайно, але найбільше Таня і Міша зраділи від почуття, що дід і бабуся й з того світу стежать за ними і допомагають не тільки морально, а й фінансово. Незабаром мрії Міші і Тані насправді збулися. Олена покинула модельний бізнес. Вона пішла туди, щоб насолити батькові, а з вагітністю вирішила це залишити.

Коли всі зібралися на шашлики, Кирило і Таня зрозуміли, що дитячі почуття не до кінця охололи, Тані залишалося тільки квітів посадити, і всі пункти були б виконані. Одне тільки було не за планом: УЗД показало, що у Міші народиться дочка. Таня навіть думала, брат засмутиться, а він, навпаки, з такою радістю повідомив цю новину, навіть вирішив полагодити старий батут на дачі, щоб дочці було, де погарцювати. — Ти ж хотів сина, — сказала Таня, дізнавшись новину, — я здивована від твоєї реакції. — Так, хотів, але як подумаю, що в мене народиться міні-копія Оленки, серце тане, не можу, — сказав Міша.

КІНЕЦЬ.