Вийшла викинути см іття холостячкою — а повернулася додому з чоловіком і з дітьми!

Наша подруга повернулася з відпочинку. Ми всі зібралися у неї, давно не бачилися. До того ж вона розповість нам, вічним трудоголікам, як це — відпочивати. Чому б не послухати казку на ніч? — Ой, дівчатка, відпустку відпусткою, але найцікавіше сталося зі мною вдома!

— Як це, Марін? А ну-ка колись! — Повертаюся я, значить, додому, прибирати трохи. Будинки набралося стільки мотлоху, а я й не помітила як. Після відпустки вирішила привести його в нормальний стан. Зібрала купу мотлоху і виношу сміття. А так як в під’їзді є сміттєпровід і довго йти не треба, я навіть не переодяглася.

Виходжу я в старому халаті, в тапочках і чую, що хтось підходить; не встигнувши зрозуміти, хто це і куди йде, я відчуваю, як хтось хапає мене за руку! Тут ми подумали, що зараз почнеться найсправжнісінький трейлер, немає. Але розповідь стає все більш цікавим. Наша кокетка продовжує: — Я швидко обертаюся і бачу свого сусіда. Він стоїть весь в замішанні і каже: «Мариночка, прости мене за те, що я тобі скажу, це дійсно схоже на каламбур, але — будь моєю дружиною, будь ласка!» Я йому кажу: «Як дружиною?

Прям ось так от і зараз — в халаті, з пакетом сміття в руках?! » Він каже: «Це всього лише на хвилин 15-20! Прошу, Мариночка, мені потрібна допомога! Я в жахливій ситуації! Справа в тому, що моя недавня дівчина зраджує мені. У мене є докази. Я прошу її піти, вона ніяк не хоче!

Залишається єдиний вихід: сказати їй, що я одружений! » А я авантюристка ще та! Я люблю екстрим, вирішила погодитися. Для того, щоб все виглядало набагато правдоподібніше, ми попросили сусідку відправити до нас її двох дочок. Вони повинні були грати роль наших дітей.

Картина наступна: діти вриваються в будинок і звуть «татуся», за ними заходжу я і починаю кричати на цю наволоч, яка валяється на дивані. Кричу на неї і велю покинути мою квартиру! Вся увійшла в роль дружини, яка застукала чоловіка з коханкою. Тут входить він, мій сусід і просить у мене, у «дружини», вибачення.

Вона як почала лаятися з ним, кричати про те, як він посмів її обдурити. А той ледве стримував сміх і чекав, поки вона закінчить істерики і провалить вже з його будинку. Але баба виявилася набагато тупіше, ніж я очікувала. Щоб не бути в ролі «програла», вона заявила своєму коханцеві, що давно гуляє з іншим.

Я ще більше увійшла в свою роль і сказала: — Якби не діти, я б вас обох убила! Але може я ще передумаю! Тут загнаний в кут звір зібрався і вимотався з квартири. Господи, як ми сміялися! Навіть діти з нами не могли утримати свій сміх! Ну а тепер вже тиждень, як ми з моїм сусідом живемо разом! »

КІНЕЦЬ.