Вийшла викинути см іття холостячкою — а повернулася додому з чоловіком і з дітьми!

 

Наша подруга повернулася з відпочинку. Ми всі зібралися у неї, давно не бачилися. До того ж вона розповість нам, вічним трудоголікам, як це — відпочивати. Чому б не послухати казку на ніч? — Ой, дівчатка, відпустку відпусткою, але найцікавіше сталося зі мною вдома!

— Як це, Марін? А ну-ка колись! — Повертаюся я, значить, додому, прибирати трохи. Будинки набралося стільки мотлоху, а я й не помітила як. Після відпустки вирішила привести його в нормальний стан. Зібрала купу мотлоху і виношу сміття. А так як в під’їзді є сміттєпровід і довго йти не треба, я навіть не переодяглася.

Виходжу я в старому халаті, в тапочках і чую, що хтось підходить; не встигнувши зрозуміти, хто це і куди йде, я відчуваю, як хтось хапає мене за руку! Тут ми подумали, що зараз почнеться найсправжнісінький трейлер, немає. Але розповідь стає все більш цікавим. Наша кокетка продовжує: — Я швидко обертаюся і бачу свого сусіда. Він стоїть весь в замішанні і каже: «Мариночка, прости мене за те, що я тобі скажу, це дійсно схоже на каламбур, але — будь моєю дружиною, будь ласка!» Я йому кажу: «Як дружиною?

Прям ось так от і зараз — в халаті, з пакетом сміття в руках?! » Він каже: «Це всього лише на хвилин 15-20! Прошу, Мариночка, мені потрібна допомога! Я в жахливій ситуації! Справа в тому, що моя недавня дівчина зраджує мені. У мене є докази. Я прошу її піти, вона ніяк не хоче!

Залишається єдиний вихід: сказати їй, що я одружений! » А я авантюристка ще та! Я люблю екстрим, вирішила погодитися. Для того, щоб все виглядало набагато правдоподібніше, ми попросили сусідку відправити до нас її двох дочок. Вони повинні були грати роль наших дітей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩