Вася повідомив матері, що його дружuна ваrітна. Марія була дуже рада. Вона пішла і принесла Васині дитячі речі, які вона так дбайливо зберігала всі ці роки. Але такої відповіді від невістки вона точно не чекала.

 

Марія була просто щасливою матір’ю усі ці 32 роки. Вона жила разом із сином Васею, який працював менеджером у маленькій компанії. Увесь час Марія провела зі своїм сином. Як починалися вихідні, то на них чекала куnа справ. Треба було поїхати на ринок.

Хоча Вася не любив цю справу, але заради матері доводилося все терпіти. Марія ходила рядами, ретельно вибирала продукти, хоча це можна було зробити вдвічі швидше у звичайному магазині, але їй подобався сам ритуал ходіння по ринку разом із сином. А потім вони виїжджали на дачу і весь час проводили на городі.

Починався сезон закруток, хоч ні Марія, ні Вася не любили особливо солоні огірки та помідори. Вони це робили для друзів та родичів. Все було добре, Марія була щаслива, що її 32-річний син завжди поряд із нею. Але один момент усе зіпсував. Вася якось сказав: -Мамо, я одружуся.

Дружиною виявилася Варя — скромна і тиха дівчина 25 років. Вони з Васею купили квартиру, але свекруха вмовила пожити в неї, щоб здавати квартиру в оренду: -Вам зараз, як молодій сім’ї, зайві гроші не завадять. Вони й погодились.

Марія знову була рада, бо син був поруч. Але рано було радіти. Бо Вася весь час проводив зі своєю дружиною. Вечорами Вася гуляв із Варею, а потім з’ясувалося, що вона вагітна. Марія думала, що стануть у пригоді Васині дитячі речі, які вона так дбайливо зберігала всі ці роки.

Але Варя сказала, що ці речі можна використовувати тільки для фотосесії, а все інше вона сама хоче вибрати своїй дитині. А накопичивши потрібну су му молоді батьки взагалі з’їхали від Марії і почали жити у своїй квартирі. Образі матері не було меж, як можна було кинути її. Вона вважає, що син проміняв її на свою молоду дружину.

Джерело