В середині все обірвалося. Він noкuнув мене – жінку з якою прожив десять років, залишивши записочку, яку заховав в сахарничці

 

Коли мій чоловік пішов з сім’ї, то залишив мені «цікавий подарунок».

Сталася ця історія давно. Я закінчила університет і одразу вийшла заміж. В основному, працював чоловік. Моїх грошей ні на що не вистачало. Я витрачала їх на якісь дрібнички, але все одно старалася принести щось додому. Рушники куплені за мої гроші. Постільну білизну також купувала я. З моїх грошей придбаний електрочайник, а ще праска і тостер. Все інше приніс до хати чоловік.

Стосунки в нас були нормальними. Подружнє життя нічим не вирізнялося. Дні минали один за одним, без якихось видатних подій. Мене такий «нудний» шлюб влаштовував. Я люблю стабільність. Щось нове мене лякає. Здавалося, чоловіка також все влаштовувало. Шкода, що то була лише ілюзію. Подальші події повністю змінило моє життя.

Якось я скупилася в магазині на три тисячі гривень. Підходжу до каси, щоб розрахуватися, а карта порожня.

  • Тобто, бракує коштів? Там мало бути п’ять тисяч гривень… – Здивувалась я. – Може в банку стався якийсь збій. Давайте спробуємо ось цю карту.

Касирша перевірила чотири карти і всі система відхиляла через брак коштів. Я залишила покупки. Вибачилась перед дівчиною та побігла додому. В грудях неприємно нило. Гидке відчуття охопило мене з ніг до п’ят. Не сподобалася мені ця ситуація.

На половині дорого, я додомулася перевірити стан рахунку через мобільний додаток. Він не запустився. Пароль був не вірним. Всі картки були оформлені на ім’я чоловіка. Може він вирішив перевипустити картки чи змінити пароль? Але навіщо йому таке робити? Чому він не попередив?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩