В один день на вулиці я зустрів Аню, яка чекала мене біля мого під’їзду, вся в сльозах. Я її запросив додому і вже вдома ми поговорили. Виявилося, моя мама підлаштувала дещо жа хлuве.

 

Заборонене кохання-це дуже болісна річ, яку мені не пощастило відчути на своєму прикладі, ось тільки в моєму випадку все сталося трохи заплутаніше звичайного.

Я з другого року навчання в універі почав зустрічатися з однією дівчиною, яка мені дуже сильно подобалася. Її звали Аня, вона була дуже красивою, розумною і доброю, але була вона з бідної сім’ї, що дуже сильно не сподобалося моїй мамі. За словами мами, Аня мене просто не заслуговувала, і мені треба було знайти кого-небудь свого статусу.

Я продовжив зустрічатися з Анею, всупереч попередженню мами, ось тільки в один день мені прийшов лист, від самої Ані, що вона більше не може витримати тиску моєї мами і розлучається зі мною.

Тоді я дуже сильно посварився з мамою, і сам переїхав жити один, щоб вона більше не встрявала в моє життя. З тих самих пір нових відносин я так і не завів, адже Аня все ще залишалася в моєму серці, і я не міг повірити, що вона ось так мене могла кинути.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩