В електрuчці Юрій почув ТІ САМІ СЛОВА, які говорила тільки його nо мepла дружина. Він повернувся.

 

Петро Семенович їхав поїздом. Народу було не так багато, бо був вівторок. Потяг зупинився на одній із станцій. Літня жінка увійшла у вагон і сіла поруч, знявши напівпорожній рюкзак і поклавши його поряд. Вона явно їхала на свою дачу, як і Петро Семенович та майже всі, хто сидів у тому вагоні.

Петро Семенович уже довгий час не був там після по xоpону своєї дружини. Раніше ще до хво pоби дружини вони ходили разом, але потім було не до цього. Він їхав і згадував минуле, коли його Люба, опустившись на коліна, копалася в землі, а він вирушав у ліс по гриби. Однак зараз він їхав на дачу, рятуючись від самотності та тужливих думок.

Бабуся дивилася у вікно і раптом чомусь звернулася до Петра Семеновича: — Сьогодні буде добрий сонячний день. У нас буде багато часу, щоб встигнути щось зробити. Петро Семенович здригнувся. Його дружина говорила так само. Він глянув на неї і ствердно кивнув головою.

А вона продовжила, дивлячись у вікно: — Ось перекопаю всі грядки і залишається лише підготуватися до весни. Слава Богу, цього року був добрий урожай, та й затяжних дощів поки що не було. Та жінка похилого віку явно хотіла поговорити, і Петро Семенович хоч і здивувався самому собі, але заговорив з нею. Вони їхали і просто розмовляли, згадуючи неврожай минулого року, холодну зиму та прогнози на наступний рік.

Коли електричка зупинилася, і вони вийшли на зупинці «Дачне». Петро Семенович висловив подив про те, що вони раніше не зустрічалися. Трохи погулявши разом дорогою, що веде до дач, вони розлучилися. Петро Семенович, коли зайшов на свою ділянку, побачив, що вона сильно заросла.

Він не був тут із весни. Все тут навколо заросло. Петро Семенович присів на лаву біля свого будиночка, зітхнув і озирнувся. Він приїхав, щоб подивитися, як ідуть справи, бо насправді він думав про продаж ділянки. Але розмова з тією старенькою з поїзда трохи підбадьорила Петра Семеновича, і він почав ходити дільницею та оглядати володіння.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩