Учень зовсім не слухається вчителів і вони вирішили обговорити nроблему з батьками учня. Вчителі сkаржилися на її сина, а коли справа дійшла до слова матері, вона спокійно заявила щось неймовірне.

 

Одного разу я почув фантастичну історію про одного учня. Він був сумно відомий тим, що порушував правила поведінки. Він схоплювався зі свого столу посеред уроку і починав ходити по класу, б’ючи учнів і відкидаючи в сторону підручники. Він не повністю ігнорував зауваження, але тільки протягом першої хвилини.

Вчителька не могла підвищити голос на учнів, тому їй довелося придумати унікальний вихід із ситуації. Дитина ця, була найздібнішою серед своїх однолітків і почала читати набаrато раніше, ніж його однолітки, але відсутність дисципліни ускладнювало ситуацію.

Він швидко відставав від інших учнів з англійської мови через недостатню увагу до досліджуваного матеріалу. Шкільне управління скликало малу педраду обговоривши nроблему з батьками учня. Матері хлопчика було близько сорока років. Вчителі відкрили збори, пояснивши в чому його nроблема.

Всі вказали на nроблему з поведінкою хлопчика і його недбалим ставленням до шкільних завдань. Коли справа дійшла до слова матері школяра, вона спокійно заявила: «Звичайно, я вас розумію, але я нічого не можу з цим вдіяти».

Після обговорення директор школи залишив матір наодинці для приватної бесіди, давши їй настанови для вирішення питання. Однак мати не змогла впоратися з дисципліною своєї дитини, а замість цього учень прийшов до школи з новим смартфоном. Його одержимість смартфоном стала його головною метою в класі. Він повністю ігнорував зауваження і вимоги прибрати смартфон протягом усіх уроків.

У школі спробували зв’язатися з батьком дитини, але його авторитет в очах дитини не змінився. Як часто ви стикаєтеся з важкими учнями? Це неминуче. Однак, безсумнівно, в кожному класі є учні, які порушують норми поведінки, але не в такій мірі, як ця дитина.

КІНЕЦЬ.