Коли онуку виповнилося 3, я вирішила повернути свою молодість і подзвонила подрузі. Ось що вона сказала мені у відnовідь

Всі мої подружки завжди заздрили моєму щастю. Адже у мене був такий турботливий та люблячий чоловік Вадим. Він гарний, розумний, працьовитий. Справжній сім‘янин. А нещодавно ми з Вадимом стали бабусею і дідусем. Дочка не хотіла надовго залишати свою роботу, тому рано вийшла з деkрету, а я замість неї стала дивитися за онуком.

Хлопчик у нас ріс таким спокійним і тихим. Так що я розслабилася і стала багато їсти і менше рухатися. Про себе я забула, всю увагу я стала приділяти тільки онуку.

Хлопчику вже виповнилося три рочки, виріс, але я nродовжувала стежити за ним. І ось, якось ввечері чоловік каже мені на кухні: -Скоро реально у стареньку перетворишся. Я спочатку не зрозуміла, а потім як подивилася на себе у дзеркало. Навіть сама злякалася, таке відчуття, ніби я постаріла років на 10.

Взагалі за собою не стежила. Тоді я подзвонила своїй подрузі, у неї свій салон краси, хотіла взяти у неї пораду. Подружка мені сказала першою справою влаштувати онука в садок, а потім вже вона займеться мною.

Далі мені потрібно було сказати чоловіку, що я, нібито, їду в санаторій на три тижні. Насправді, я жила у подруги. Вона зробила з мене молоду версію мене. Ми ходили до спортивної зали та у басейн, а вечорами на нас чекали косметичні процедури. На вихідних ми пробіrлися магазинами одягу, весь старий одяг я викинула.

А Вадиму при цьому кожен вечір писала листи про те, як я сумую. А він відповідав мені тим самим. У підсумку, через три тижні я так погарнішала. Приїхала додому з новим макіяжем, з зачіскою, у новій фізичній формі. Чоловік ледь пізнав мене, сказав, зо я виглядаю просто фантастично. Вадим влаштував мені побачення, так що молодість повернулася.

КІНЕЦЬ.