Побачивши похмуре обличчя чоловіка, дружина здогадалася, що сталося щось nоrане. А коли чоловік почав говорити, вона мало не вnала зі сміху

Сьогодні на роботі подруга розповіла, як її чоловік зганьбився так, що навіть з нею три дні не розмовляв, со ромно було. А вона все сміялася над ним разом з nоліцією. Вийшло так, що чоловік довго збирав на машину. На стару вже дуже багато грошей йшло.

Дружина просила шубку куnити, а чоловік не давав грошей, тому що на машину потрібні зимові шини або якісь запчастини. Дружина вже напам’ять знала всі інструменти для машини, всі її деталі, так що можна навіть іспит по ним здавати.

А чоловік все збирав і збирав на машину мрії. Нарешті приводить дружину в гараж, показує свою нову ластівку. Ця машина була ну трохи новіше попередньої, і перша думка була: — Тепер на ремонт і цієї машини будуть гроші йти. Ніякої радості від покупки чоловіка вона не відчула.

Зате чоловік просто пропадав в гаражі. Навіть якщо нічого не було потрібно робити з машиною, то він просто сидів і милувався нею. Якось приходить дружина з роботи, а чоловік похмурий на кухні сидить і в одну точку дивиться.

— Ти чого? Що з тобою, що сталося?! — Біда у нас з тобою … велика бі да. — Яка? Щось з дітьми? Ну не мовчи ж! — Машину у мене викрали… мою ластівку. І як же со ромно. — Як це викрали, кому вона взагалі здалася? — Я сам і викрав. Поїхав я в магазин, залишив машину біля входу. А коли вийшов, то її там не виявилося.

Відразу пішов у відділ, написав заяву про викрадення. А через півгодини машину знайшли, на тій самій парковці, де я її залишив. — А як так? Ти що, виходив і свою машину не помітив? — Виявилося, що я зайшов з одного боку магазину, а вийшов через іншу частину…

Так і загубився, а машину на іншій паковці не знайшов. Весь відділ nоліції сміявся. — Ось і я тепер буду над тобою все життя сміятися.

КІНЕЦЬ.