У той день, коли чоловік rрюкнув дверима і пішов, Маргарита сама собі обіцяла, що в один день вона обов’язково буде щаслива. Але те, що було потім.

 

У той день, коли чоловік грюкнув дверима і пішов, Маргарита сама собі обіцяла, що в один день вона обов’язково буде щаслива. Але те, що було потім.

Того дня він напився як остання свиня. Нудило, але він буквально змусив себе взяти ще одну пляшку з собою. Ходив він зигзагами, світ розпливався і крутився. Тошно були не тільки фізично, а й душевно. Під’їзд, де він прожив останні десять років життя, знайшов він насилу. Всі під’їзди будинку здавалися однаковими. Він увійшов до квартири, скинув взуття.

У кімнаті, згорнувшись калачиком, сnала дружина. Він подивився на неї з огидою. Скрізь в спальні лежали дитячі речі, що стало черговим неприємним нагадуванням про сімейне життя. Дочка спала в своєму ліжечку. Дитяче, миле личко у будь-якого б викликало роз чулення, але чоловік скривився.

На кухні виnадково зачепив стілець, і той з гуркотом звалився на підлогу. Маргарита прокинулася через цей звук. Невже чоловік повернувся? Останнім часом він часто десь пропадав, жінка переживала за нього. Варто було наблизитися до кухні, як в ніс вда рив сильний запах перегару. Дівчина мимоволі скривилася. А ще вона почула розмову:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩