У свої 19 років одружuвся на 53-річній! Як склалася доля хлоnця, який взяв у дружuнu жінку, на 34 роки старшу за ньоrо?

 

Випадок Антона і Олени доводить, що справжньому коханню ніяка різниця у віці не перешкода. У нашій країні до цих пір дуже багато в суспільстві негативно ставляться до нерівних шлюбів, коли чоловік набагато старший за жінку.

Багато хто починає тут же говорити таким людям образливі речі про » сивину в бороді » або про те, що » молода вийшла за старий грошовий мішок «.

А вже до шлюбу, в якому чоловік набагато молодший за свою дружину, багато наших людей взагалі ставляться різко негативно і вороже, ніби в цьому є щось нездорове і ніби молода людина дійсно не може закохатися в зрілу жінку.

У подібну ситуацію колись потрапили і Антон з Оленою — різниця в їхньому віці становить цілих 34 роки, але, незважаючи на всі перешкоди, подружжя змогло зберегти свій шлюб.Коли Антон вперше побачив Олену, йому було всього 16 років.

А Лена на той момент вже була зрілою жінкою: їй було 50 років, за її плечима було 2 шлюбу і одна доросла дитина 24 років — дочка, яка вже давно жила окремо від неї.Багато жінок, коли їм виповнюється 50 років, поникають і буквально записують себе в «баби», думаючи, що в їх житті вже нічого доброго не буде.

Але тільки не Олена: жінка в 50 років була сповнена енергії, а, головне, оптимізму, і вважала, що вік — це не перешкода для того, щоб мати гарний вигляд.

В «стару» жінка себе записувати не поспішала: Олена активно займалася спортом, не мала зайвої ваги, любила подорожувати і була легка на підйом.

Всі її знайомі запевняли, що вона мінімум років на 10 виглядає молодше свого віку, та й сам Антон, вперше побачивши Олену, ніяк не думав, що жінці вже 50.Антон і Олена зустрілися випадково, на день народження знайомої його батька, а Олена була однією з подруг іменинниці.

І Антон пропав. У той час, як його 16-річні ровесники бігали на побачення зі своїми однолітками, Антон страждав від нерозділеного кохання до дорослої Олени і обмірковував план, як підкорити цю дорослу жінку.

Але все сталося само собою. Через кілька років, коли юнакові виповнилося лише 19 років, вони з Оленою випадково зіткнулися в книжковому магазині.

З’ясували, що, незважаючи на різницю у віці, у них багато спільних улюблених книжок. Так роман і зав’язався, тим більше, що сама Олена, незважаючи на свої 53, забобонами щодо різниці у віці не страждала.

Антон був на 7 небі від щастя і вже через півроку зробив Олені пропозицію.Пара разом вже 6 років! Антону зараз 25 років, а його дружині Олені — 59.Єдине, про що шкодує жінка, так це про те, що у них з Антоном немає і вже не може бути спільних дітей …

Джерело