У самий розпал свята, невістка встала і заявила, що завтра ж подає на р озлучення, а потім настала тиша

 

Ганна з Сергієм півтора місяці тому відсвяткували першу та останню річницю весілля. Години за дві, після початку урочистості, Ганна встала, щоб вимовити тост. — Сергію, — сказала вона, — за цей рік спільного з тобою життя я набрала безцінний досвід. Спасибі тобі.

А завтра я подам заяву на розлучення. — Все-таки довела дівчинку, — прозвучали в тиші слова свекра… Свекруха вважала, що має право втручатися в життя молодих. Вона була певна, що невістка нічого не знає і нічого не вміє. Одружившись, молоді стали жити на квартирі Ганни.

Вже за тиждень свекруха заявилася до них зранку раніше. А потім почала навідуватися регулярно. — Коли востаннє міняла постільну білизну? — Суп солити треба в останній момент. — Там у ванній прокладки лежать. Ти ще не вагітна? — Чому підлога не мита. Під час цих і подібних повчання, Андрій стояв, уп’явшись у підлогу.

Він не смів сперечатися з матір’ю. Останньою краплею терпіння Ганни стало рішення про відзначення річниці весілля. За тиждень до урочистої дати свекруха з’явилася до них додому. Провела ревізію щодо чистоти, потім запитала: — Ганно, ти пам’ятаєш, що у вас прийде свято?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩