Таня так і не знайшла своє щастя, але коли їй було 37, в село приїхали якісь будівельники. Ось тут і почалося все

 

Таня була середньою дитиною в сім’ї. З сестер вона була сама не симпатична. Вона була пухкенька, з дрібними рисами обличчя. Сестри давно вийшли заміж і роз’їхалися хто куди, а Таня так і залишилася в селі.

Роки йшли, і дівчина все менше сподівалася на те, що коли-небудь знайде своє особисте щастя. Вже було 37 років, але вона жила одна. Вона навіть звикла до свого розміреного життя у селі.

В основному вона займалася своїм господарством, яке у неї було досить великим. В останні роки вона розширила господарство, завела кіз, курочок і худобу. У дівчини так само був досить багатий город. Своїм урожаєм Таня ділилася з усією ріднею.

Вона з великим задоволенням панькалася з племінниками, сподіваючись глибоко в душі, що коли-небудь зможе так само обіймати своїх дітей. Як відомо, щирі бажання душі мають властивість збуватися.

Минулого літа в село приїхала бригада будівельників, щоб побудувати сауну для сусіда Тані. Коли вони закінчили, дівчина попросила одного з чоловіків поправити у неї на ділянці паркан, так само трохи оновити сарай. Чоловік погодився. У процесі роботи вони зблизилися і з’їхалися.

Єгор був добрим, працьовитим чоловіком, який був у розлученні. Кілька місяців тому вони відіграли скромне весілля. Зараз Таня чекає свого первістка. Не варто розчаруватися у своїх мріях раніше часу. Завжди сподівайтеся на краще.

КІНЕЦЬ.