У Людмили чотири місяці тому з’явився коханець. Він був розумним, гарним і любив подорожувати. Вони постійно ходили разом у кінотеатри, картинні галереї і на концерти. А її чоловік – Михайло був повною протилежністю коханцю дружини. Він не любив кудись ходити, він постійно сидів вдома. Ввечері дивився футбол або фільм, а вихідні проводив за комп’ютером. Людмилі було нудно так жити, вона хотіла пригод.

Людмила уже давно не кохала свого чоловіка. Після чотирьох років подружнього життя вона зрозуміла, що чоловік їй не цікавий і вона уже не хоче з ним жити. Їй не подобається, як він їсть, у який одяг одягається і навіть голос Михайла викликав у неї роздратування.

Колись їй усе подобалось у чоловіку, вона завжди з нетерпінням чекала його повернення з роботи, а зараз вона навіть дивитись на нього не може і не хоче проводити з ним час.

У Людмили чотири місяці тому з’явився коханець. Він був розумним, гарним і любив подорожувати. Вони постійно ходили разом у кінотеатри, картинні галереї і на концерти. А її чоловік – Михайло був повною протилежністю коханцю дружини. Він не любив кудись ходити, він постійно сидів вдома. Ввечері дивився футбол або фільм, а вихідні проводив за комп’ютером. Людмилі було нудно так жити, вона хотіла пригод і не могла сидіти вдома.

Сьогодні Людмила вирішила сказати чоловікові, що йде від нього. Вона більше не хоче жити з Михайлом. Жінка думала, що немає більше ніяких почуттів до свого чоловіка.

Вона вирішила сказати цю новину чоловіку не вдома, а під час прогулянки у парку. На свіжому повітрі їй би було легше наважитись на важку розмову.

Михайло дуже зрадів коли Людмила запросила його прогулятись парком, адже вони давно нікуди не ходили. Подружжя вийшло на двір, але жінка була змушена повернутись додому, бо згадала, що у квартирі забула мобільний телефон.

Людмила прийшла до квартири і довго шукала телефон, вона не могла згадати куди його поставила. Ненароком вона зачепила сумку чоловіка, яка впала на підлогу і з неї випади папери. Жінка взяла їх до рук і побачила, що це документи з лікарні і виявилось, що її чоловік важкохворий. Жінка була здивована, вона почала плакати.

Михайло прочекав дружину на вулиці тридцять хвилин і вирішив повернутись у квартиру. Він повільно пішов до будинку. У цей момент він думав, що йому потрібно цінувати кожну хвилину свого життя, бо через декілька місяців його не стане. Тому потрібно буде допомогти Людмилі знайти телефон і таки піти з нею на прогулянку парком.

Колись до весілля вони з дружиною багато часу проводили разом. Гуляли парком, ходили у кінотеатри і їздили у подорожі. Він не розумів чому протягом останніх років їхні стосунки погіршились і вони більше не проводять багато часу разом.

А тим часом Людмила стояла у коридорі і плакала, вона згадувала найкращі моменти їхнього з чоловіком спільного життя. Вона хотіла повернути все назад: роки коли вони з чоловіком були щасливі разом і він був здоровий.

Коли Микола повернувся додому дружина обійняла його. Вона вирішила зробити все, щоб в останні місяці життя її чоловік був щасливим.

Тепер подружжя старалось кожного гуляти разом у парку, ходити у ресторани і кінотеатри. Вони проводили багато часу разом і були щасливими. Людмила віддала б усе заради того, щоб її чоловік був здоровим. Але, на жаль, йому і залишилось небагато. Жінка розуміла, що це їхнє останнє літо і більше вона не зможе обійняти Михайла.

КІНЕЦЬ.