У дuтбудuнку нас nоnередили, що обрана нами дuтuна має дuва, будучu абсолютно здо ровою. Нас це не зупинило… Вже вдома ми зрозуміли, про що йшлося, але було вже надто nізно.

 

Мої батьки змалку мене вчили не заз дрити успіху інших. У них це чудово виходило, адже я росла, ніколи і нікому не заз дривши, тільки було щось, чого я дуже хотіла, ставши вже дорослою дівчиною, і навіть дивилася із заз дрістю на тих, у кого це було. А саме йдеться про дітей з рудим волоссям.

Одного разу, гуляючи парком, я натрапила на одного такого хлопчика. Він був руденький, та ще й з ямочками на щоках – насолода така, така милашка… Весь день, що залишився, я думала, як вчинити і в результаті прийшла до рішення уси новити дитину. Чоловік виявився не проти.

І ось, переступивши поріг дит будинку, переді мною відразу ж стала якась дитина, з коротким рудим волоссям. Мені він відразу ж сподобався, і тоді він перший, вчепився мені в ноrу і крикнув «мама».

Його відвели від мене в іншу кімнату, ледве як, він не хотів відчепитися від моєї ноги. Запитавши, що з ним, мені розповіли, що дитина, хоч і абсолютно здо рова, але веде себе дещо дивно. Може сидіти спокійно на своєму місці, а наступної секунди в когось вчепитися. І так, якщо у вас раптом склалося хибне враження, скажу, що це дівчинка, а не пацан.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩