У день нашого переїзду на нову квартиру, попросили свекрухи доглянути за квартирою, поки вантажники перевезуть речі. Коли ми з чоловіком увійшли в будинок, то завм ерлu від подиву.

 

Яка б ситуація не трапилася у нас в сім’ї, але мій чоловік постійно захищає свою матір, навіть якщо вона абсолютно не права. Я ж знаю, що багато вона робить спеціально мені на зло, але чоловік цього не помічає. Коли ми переїжджали на нову квартиру, то попросили свекруху доглянути за квартирою, поки вантажники перевезуть меблі.

В той день і я, і чоловік були на роботі, а свекруха якраз відпочивала. Так вона раптом вирішила, що може відчувати себе господинею. Взяла і облаштувала кухню так, як їй самій хочеться бачити. Я як прийшла додому, то у мене трохи о чі від подиву не викотилися.

Мені після цього довелося два дні угробити на те, щоб все переставити. Потім свекруха прийшла і стала сkандал влаштовувати, мовляв ми її праця не поважаємо, все переставили, як мені зручно. Чоловік захистив матір: — Могла б переставляти непомітно, а не демонстративно. Мамі ж прикро.

Коли був її ювілей, то тортик у свекрухи був маленький, ми ж невеликий сімейною компанією зібралися. Але на всіх повинно було вистачить тортика, так свекруха всім тарілочки роздала, а саме мені не вистачило.

Так Вона сказала: — Ти і так найповніша, тобі солодке ні до чого. Чоловік знову встав на позицію мами, сказав, мовляв, вона ж про мене піклуватися, щоб я за фігурою стежила. Минулого тижня kупила собі гарну сукню, мені воно так сподобалося. Я себе в ньому впевнено відчувала, таке літнє, легке.

Але свекруха не залишила мене без свого коментаря: — Ти б хоч сукню нижче колін kупувала … а то з такими ноrами ходити — людей лякати. Я все розповіла чоловікові, а він мені каже, що я лише перебільшую і мама таке не могла сказати.

КІНЕЦЬ.