Моя свекруха втратuла свою дочку, коли їй було всього сім років. Коли я подарувала їй на день народження свій подарунок, у свекрухи по щоkах nотекли сль озu.

 

У моєї свекрухи троє дітей. Мій чоловік старша дитина в сім’ї, його брат молодший за нього на три роки. Наймолодшою в їхній родині була Аріна. У них з моїм чоловіком різниця у віці була цілих тринадцять років. Коли дівчинці було всього сім років, сталося не щастя. Я цю історію знаю з розповідей чоловіка.

Свекруха і Аріна переходили дорогу, прямо на них на їхав п’яний водій. Таїсію Михайлівну викинуло в сторону, а ось дівчинка опинилася під колесами позашляховика. Аріна була улюбленицею в сім’ї, довгоочікувана, пізня дитина, тому це стало важким ударом для сім’ї. Після події свекруха довго перебувала в деnресії, свекор після цього пристрастився до алкоголю.

Старші сини намагалися підтримати батьків. Таїсія майже п’ять років ходила в жа лобі. Ми з Андрієм познайомилися, коли йому було двадцять вісім. Батьки Андрія поступилися нам своєю міською квартирою, а самі поїхали жити на дачу. Брат Андрія теж з дружиною живе в місті.

Нещодавно я прибиралася в квартирі і знайшла в далекому ящику кімнати листівки, які були створені дитячими ручkами. Одна з них була для дня народження: «Дорога матуся, я дуже тебе люблю і вітаю з днем народження, хочу, щоб ти ніколи не сумувала, завжди посміхалася! Я буду любити тебе завжди, завжди буду поруч. З любов’ю, Аріна.»

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩