«Тут двадцять тuсяч доларів. Візьми їх і використай з розумом». – сказав Марині її батько. Зараз молода жінка не знає, що їй робити. Вона думає над тим чи розповідати чоловіку про гроші. Але річ в тому, що живе подружжя дуже бідно і інколи вони позичають гроші у родичів, щоб купити їжу.

Ввечері до Марини прийшов її батько. Він покликав дочку прогулятись у парк, сказав, що має термінову розмову. Вона попросила свого чоловіка переглянути за дитиною, а сама пішла з батьком.

У парку Володимир Іванович дав дочці конверт і коли вона заглянула туди, то побачила гроші.

– Тут двадцять тисяч доларів. Візьми їх і використай з розумом.

– Звідки у тебе ці гроші?

– Пам’ятаєш я колись успадкував будинок твого дідуся. Декілька днів тому я його продав. Гроші я розділив порівну, між тобою і твоїм братом.

Марина дуже зраділа грошам, які дав їй батько. Останнім часом їм з чоловіком не вистачало грошей. Колись вона працювала і добре заробляла, але зараз жінка у декретній відпустці. Її дочці лише шість місяців. Зарплати чоловіка не вистачає їм на життя. Подружжя змушене економити. Добре, що квартиру молодим людям подарували батьки Марини і їм не доводиться витрачати гроші на орендоване житло.

– Дякую, батьку. Ці гроші нам зараз дуже потрібні. – сказала Марина.

– Я б тобі порадив зараз не витрачати їх і нічого про них не розповідати чоловіку. Використай їх з розумом, щоб потім не жаліла, що витратила даремно.

Зараз Марина не знає, що їй робити. Вона думає над тим чи розповідати чоловіку про гроші. Але річ в тому, що живе подружжя дуже бідно і інколи вони позичають гроші у родичів, щоб купити їжу.

Жінка переживає, що якщо вона розповість про гроші Михайлу, то він не буде шукати кращу роботу. Вони будуть жити на гроші які їй дав батько, а усе життя на ці гроші не проживеш.

Як ви б вчинили на місці Марини?

КІНЕЦЬ.