Оксана та Павло ще довго прибирали після гостей. Вони дуже втомились і мріяли про відпочинок. Молоді люди не отримали ніякого задоволення від спілкування з родичами, вони відчували себе nрислугою.

Оксана і Павло недавно повернулись додому. Вони приїхали з-за кордону, подружжя там жило чотири роки. Вони хотіли заробити собі на квартиру і ось тепер вони здійснили свою мрію. Чоловік з дружиною запросили родичів на новосілля. Рідним подружжя було цікаво подивитись на нове житло, яке придбали молоді люди. Святкування мало відбутись у неділю.

На новосілля до молодих людей прийшло багато гостей: батьки, брати і сестри з родинами. Усього нарахували шістнадцять осіб. Оксана приготувала дуже багато страв. Павло коли побачив скільки приготувала дружина, то сказав, що цієї їжі їм може вистачити на тиждень. Але коли усі рідні сіли за стіл, то Оксана не встигала доносити тарілки, було таке враження, що усі дуже-дуже голодні.

Павло був шокований з якою швидкістю гості з’їдають страви, які приготувала його дружина. Гості із задоволенням їли м’ясо, рибу, дорогу ковбасу і сир.

Сестра Павла постійно заставляла своїх дітей їсти:

– Їжте, я не буду вас годувати вдома. Як зараз добре не наїстеся будете голодні!

Павло побачив, що Оксана дуже втомилась. Вона постійно бігала біля гостей і пригощала їх. Чоловік сказав дружині присісти, а сам пішов догоджати родичам. А гості сміялись і веселилися, їхні діти стрибали у квартирі і усе перекидали.

Ввечері Оксана принесла великий торт і усім роздала по шматочку. Деякі гості попросили запакувати шматочки торта з собою, бо вони уже наїлись. Коли жінка виконала їхнє прохання, вони просили загорнути канапки з червоною рибою, бо вони їм дуже засмакували. Жінку здивувало таке прохання, але вона його виконала.

Родичі подружжя не соромлячись старались забрати якомога більше їжі зі столу додому. Коли вже була дев’ята година вечора усі гості розійшлись. Після них залишилось багато брудного посуду, Оксані та Павлові довелось до пізньої ночі мити його і прибирати у квартирі.

 – Я більше не хочу нічого святкувати і запрошувати гостей. Я не хочу обслуговувати родичів. – сказала жінка.

– Так, я погоджуюсь з тобою. Ми більше не будемо запрошувати гостей. Я ніколи не думав, що наші рідні будуть поводиться неначе ніколи нічого не їли. Усі вони є забезпеченими людьми.

Оксана та Павло ще довго прибирали після гостей. Вони дуже втомились і мріяли про відпочинок. Молоді люди не отримали ніякого задоволення від спілкування з родичами, вони відчували себе прислугою.

КІНЕЦЬ.