Справжнє Чyдо в маршрутці. Ми їхали з роботи. На зупинці зайшла бабуся Ми з другом їхали в автобусі з роботи додому. На зупинці зайшла непримітна бабуся — і в салоні сталося диво

 

Справжнє Чудо в маршрутці. Ми їхали з роботи. На зупинці зайшла бабуся Ми з другом їхали в автобусі з роботи додому. На зупинці зайшла непримітна бабуся — і в салоні сталося диво.Що не кажіть, а чудеса на світі існують, і недавно я черговий раз в цьому переконався.

Ми з Андрієм давно працюємо разом. Людина все свідоме життя спорту присвятив. Він і в легкій атлетиці, і в футболі, і в хокеї.

До 30 років здоров’я стало підводити. Традиційна медицина руками розвела: відправляють до Німеччини на серйозну операцію. Коліна у Андрія болять так, що стояти боляче.Близько місяця тому їхали ми з ним після робочого дня в автобусі. Андрій знайшов вільне місце і сіл.

Через кілька зупинок увійшла бабуся. Старенька. Ніхто не встав з присутніх, і мій колега запропонував їй сісти на його місце. Бабуся подякувала хлопця, а Андрій схопився і їде стоячи.

Коліна в нерухомому стані ниють ще більше, біль стає нестерпним. Але він і знаку не подає.Бабуся довго придивлялася до Андрія і мабуть помітила відбиток дикого болю на його обличчі. Після чого, мовчки, поклала свою руку йому на коліно. Спочатку Андрій зніяковів, а через кілька хвилин здивовано і полегшено зітхнув.

Ми вийшли незабаром на своїй зупинці, а Андрій все ніяк відійти не міг від того, що сталося. Каже, так легко не було ніколи.Залишається здогадуватися, що це було. Але частка дива тут точно присутній.

КІНЕЦЬ.