Того дня була річниця, але Андрій зателефонував і сказав, що у них на роботі нарада і він запізниться. Але незабаром Алла дізналася у його колеги, що ніякої наради немає.

Алла прожила у шлюбі з Андрієм 8 років. Андрій був чудовим чоловіком та зразковим батьком, тому Алла жодного разу не пошкодувала про свій вибір. І ось, наближалася річниця їхнього весілля. Алла купила для Андрія як подарунок кейс, про який він давно мріяв. Відправила дітей до бабусі та сіла в очікуванні приходу чоловіка.

Що ж він, цікаво, подарує … Поки мріяла, приготувала для Андрія романтичну вечерю… Андрій зателефонував і попередив, що має нараду, і він трохи запізниться. Але Алла чекала 4 години і потім вирішила зателефонувати: Андрій був недоступний. Алла почала хвилюватися, тож подзвонила колезі.

Діма підняв слухавку і сонним голосом спитав: -Алла, що трапилося? -Ти на нараді? -Яка ще нарада? -Ну, Андрій сказав, якась важлива. -Андрія взагалі сьогодні не було на роботі. Відгул узяв… Алла вибачилася і поклала слухавку. Вона не розуміла, що взагалі відбувається. Андрій повернувся о 4 годині ранку.

Не кажучи жодного слова, пішов у душ. Зробивши свої справи, Андрій увійшов до вітальні й побачив погляд Алли. Тоді й зрозумів, що пропустив річницю. Довго м’явся і зізнався, що має коханку, і що жити з Аллою він більше не може…

Роз лучення було швидkим. Квартира належала Аллі, Андрій на неї навіть не претендував. Жінка трималася заради дітей. Андрій пішов, і Алла не чула про нього цілих три роки. Через три роки Андрій повернувся, але не один – а з немовлям. Розповів, що коханка пішла з життя під час nологів, і тепер він не знає, що робити.

Благав Аллу про доnомогу. Алла не могла пробачити зрад ника, але й дитину вона кинути не могла. Наказала Андрію сидіти поруч із дитиною, а сама пішла до магазину – купувати все необхідне. Діти зрозуміли ситуацію, Алла з головою поринула у турботи за новонародженим малюком. Тільки кохання вже було не повернути, а все інше налагодилося.

КІНЕЦЬ.