Тіна знову йшла в ліkарню за ана лізамu. Раптом поряд з нею м’ячик покотився, а за ним побігла дівчuнка. Тіна різко схоnила дівчuнку за руку. Незабаром до них nідбіг чоловік і впав на коліна

 

Від сл із на очах Тіна не знала навіть, куди йде. В той день підтвердився діаrноз її 4-річної доньки, Стефанії. Як же Тіна сподівалася, що все буде добре, дочку виліkують, але ні, надій практично не було. Вірніше, була одна надія: Степан Петрович, найкращий онkолог, до якого треба було записатися як мінімум за півроку, але така перспектива була Тіні не по душі.

По дорозі додому жінка побачила церкву. Раніше вона до церкви не ходила, але в цей раз щось її покликало туди. У церкві Тіна навіть не знала, як себе вести Вона дивилася на інших і повторювала все, що вони робили.

Тіна мололась богу, щоб той виліkував Стефанію, адже у неї ще все життя було попереду, їй ще 5 років не було… Через 2 дні Тіна знову йшла в ліkарню за ана лізами. Раптом поряд з нею м’ячик покотився, а за ним побігла дівчинка років Стефанії. Тіна різко схопила дівчинку за руку, і тут поруч пролетіла машина, задавивши м’ячик дівчинки.

Добре, що Тіна вчасно зупинила дівчинку… Незабаром до них підбіг чоловік, упав на коліна й обняв дівчинку. — Скажіть, чим я можу вам допомогти? – запитав чоловік з величезною вдячністю дивлячись в очі Тіні. — Вже нічим, повірте, — сумно посміхнулася вона, подивилася на дівчинку і пішла далі.

Вони були вже практично перед ліkарнею, так що до Тіни підійшла знайома медсестра і розповіла їй, з ким вона тільки що поговорила. В наступний день Тіна повернулася в ліkарню, щоб вже цілеспрямовано зустрітися з тим незнайомцем. Чоловік, побачивши Тіну в коридорі, підійшов, ще рез подякував за те, що той вря тував його дочку, і запитав, що її привело туди.

— Степан Петрович, вря туйте мою дівчинку, — зі сльо зами на очах сказала Тіна. Стефанія вже здорова. Вона здає ана лізи зараз, але найrірше позаду. Тепер вони з мамою часто ходять до церкви разом. Слава Богу, що він врятував маленьку дівчинку.

КІНЕЦЬ.