Степан блондин з сірими очима, дружина рудоволоса красуня також з сірими очима, а дитина народилася смуглою та з темним волоссям і карими очима.

 

Всі ми знаємо та багато чули про тести ДНК. Дивовижних та цікавих історій на цю тему безліч. Моя робота пов’язана в переважній більшості з жінками, тому прекрасно розбираюся в подібних темах. І сьогодні я хочу поділитися з вами однією історією, яка досі мене ніяк не відпускає та не дає спокою. Впевнений вона і у вас викличе неоднозначні почуття.

Степан був впевнений, що дружина нагуляла дитину і він виховує не своє дитя. Чому він так вирішив? Зараз все поясню. Все діло в тому, що Степан – зеленоокий блондин, його дружина має сірі очі та руде волосся.

А от син народився смуглим, з чорним волоссям та з часом його очі змінилися зі звичного темно-синього, з яким народжуються всі немовлята, змінився на такий теплий, шоколадний колір.

І саме тому чоловік вирішив, що дитина не його. Ну погодьтеся, це дуже дивно. А підозрює Степан, як потенційного батька дитини, начальника дружини. Він якраз такого типу: смуглявий мулат з чорним волоссям та темно-шоколадними очима.

Степан все порахував та побачив, що строки вагітності сходяться. Тому він більш ніж впевнений, що дитя саме від начальника, а не від Степана. Навіть знайомі та колеги помітили те, наскільки схожі «син» Степана та начальник його дружини. Та й ще колеги дружини бачили, що не рівно вони один до одної дихають і що між ними точно щось є.

Тому Степан вирішив зробити тест ДНК, який має показати, чи правдиві його здогадки. Дружина ж обурюється та ображається, мовляв це страшна неповага щодо неї та дитини. І поклала умову: якщо роблять ДНК, тоді вона подає на розлучення. А тим часом дитина все росте і росте та стає все більше схожим на начальника.

А Степан тим часом в дуже складній ситуації. Що йому робити? Можливо ви зможете порадити?

КІНЕЦЬ.