“Ти подивися на ці суми в чеку! Що це за косметика за такі rроші? А одягу для чого їй стільки? Мені скоро доведеться йти шукати ще одну роботу,- жалівся мій Андрій для своєї матері

 

Я зі своїм чоловіком Андрієм тимчасово переїхала з Миколаєва до  його матері, моєї свекрухи Ади Павлівни. Моя свекруха живе в Шепетівці. Добре, що робота у нас з чоловіком віддалена, тому проблем з доходами нема. Принаймні, я так думала…

Я не можу назвати себе шопоголіком, але покупки я роблю часто. Бо нам, жінкам, завжди щось треба. До 24 лютого я купувала косметику, одяг та різні дрібнички. Зараз, коли ми переїхали до Шепетівки, я стала займатися волонтерством.  Печемо  смаколики, плетемо сітки,  купуємо різні  товари першої  необхідності.

Ось одного дня я повернулася додому з супермаркету, саме хотіла спекти вишневий пиріг. По дорозі забігла в аптеку, також на ринку купила абрикосів. Я тихенько зайшла в коридор й почула вельми цікаву розмову. Виявляється, мій Андрій незадоволений тим, що  я витрачаю багато грошей на себе.

Мамо,як я змучився від її постійних походів до перукарки, косметолога, масажистки. Ти подивися на ці суми в чеку! Що це за косметика за такі гроші? А одягу для чого їй стільки? Мені скоро доведеться йти шукати ще одну роботу,- жалівся мій Андрій для своєї матері.

Мені як хто відро помиїв на голову вилив. Я просто згорала від нетерпіння. Цікаво, що ж скаже моя свекруха.

Ада Павлівна  все життя пропрацювала вчителькою початкових класів. Жінка вона сувора, але справедлива.

Я думала, що ось я зайду в кімнату і вони напару почнуть мене вичитувати, яка я марнотратка.

А свекруха сказала так:

Андрюша, ну ти весь в свого батька, царство йому небесне. Хоч я з ним і прожила 34 роки, але коханою жінкою себе не почувала. Все життя твій тато на мені економив. Всі гроші вкладав у будівництво будинку, потім збирав на техніку та машину. А мої  жіночі приємності (парфуми, нова сукня, модні чоботи або пальто) відкладалися на задній план. І я почувалася нікчемою серед своїх модних подруг.

 А я не хочу, щоб Аліна посеред них почувала себе не такою. Вона й раніше добре заробляла, а тепер її підвищили, то й дохід у неї збільшився. Нічого не станеться, якщо вона трохи на себе буде витрачати. Нехай усі бачать яка вродлива та модна у мене невістка. А ти не будь таким, як батько. Я тебе дуже прошу.

Такого повороту я не очікувала. Було дуже приємно, що свекруха стала на мою сторону.  Гримнувши вхідними дверима я зайшла так, ніби тільки-но прийшла з роботи. Ада Павлівна одразу вибігла мене зустрічати.  Наступного дня  я покликала свекруху піти за покупками. Ну а потім ми пішли разом пакувати посилки на Схід.  Наші стосунки дуже круто змінилися і в хорошу сторону.

КІНЕЦЬ.