Тетяна прийшла до nодруги, але ніяк не очікувала застати її разом із своїм чоловіком. Але, виявилося, доля приготувала дещо інше.

 

Якось Тетяна сиділа на дивані та читала книгу. Раптом вона почула шум води. Дівчина пішла у ванну, бачив, що ця вода пральної машини. Потрібно було викликати майстра. Коли прийшов майстер, він одразу впізнав жінку. — Михайле, — прошепотіла дівчина. То був її kолишній. Він доnоміг їй із пральною машиною.

А насамкінець відмовився брати гроші. Вони поговорили трохи стоячи у перехожій. Розмова була дуже незручною і якоюсь напруженою. Їй багато про що хотілося запитати, але образа не дозволяла. З іншого боку, незважаючи на те, що минуло багато часу тому, вона все ще не впоралася зі своїми почуттями до нього. Вона зачинила за ним двері і глибоко зітхнула.

Увечері до її дверей знову зателефонували. Цього разу вона Михайла одразу впізнала. -Прийшов вибачитись, – почав чоловік. — Я хотів вибачитись за минуле… — він виглядає; явно розгубленим. Жінка запросила його до будинку. — А за що саме ти вибачаєшся? – уточнила Тетяна. — За те, що лишив мене? За те, що тобі навіть не вистачило сміливості, відкрито це мені сказати? Чи за те, що залишив мене заради моєї найкращої подруги?

Михайло був її першим, шкільним коханням. На останньому курсі Михайло зробив Тані пропозицію і, звісно, вона погодилася. Молодята домовилися, що рік відкладатимуть на весілля. Проте чоловік не міг знайти роботу. Тетяна найкраща подружка Віка запропонувала доnомогу з роботою Михайло її прийняв. Тоді Віка почала відкрито флір тувала з ним. Якось увечері Віка запросила подругу у гості.

Двері в будинок були не зачинені. Таня увійшла до хати, хотіла покликати подругу, але раптом почула якийсь шум із вітальні. Вона зазирнула у відчинені двері і побачила свого чоловіка та Віку. Вони цілувалися… Дівчина застигла. Згодом Михайло намагався з нею поговорити, але Таня намагалася уникати його та зустрічей з ним. А потім вона дізналася, що він знайшов роботу в іншому місті та поїхав з Вікою.

Через місяць kолишня Михайла отримала запрошення на весілля з Вікою! Звичайно, дівчина не пішла туди. -Таня, я хотів сказати, що зв’язок з Вікою, була найбільшою помилкою в моєму житті. Але мені було б легше жити, якби я знав, що ти мене вибачила. Жінка давно вибачила його. Але не була впевнена, чи варто впускати його назад у своє життя. Чоловік наполіг на ще одній зустрічі. Тоді Таня зрозуміла, що втрачати їй нічого і вирішила спробувати ще раз.

КІНЕЦЬ.