Коли моя молодша сестра стала жuтu з нами, я почала помічати, що вона надає знаки уваги моєму хлопцеві. Нещодавно, я побачила як вона одягнена вдома і залишилася з відкрuтuм ротом.

 

Я ніколи не відчувала таке почуття: я цілком симпатична дівчина, на мене завжди звертали увагу хлопчики, доглядали за мною, в школі я завжди була в центрі уваги. У мене була сестра, яка молодша за мене на 10 років, і може бути через таку різницю у віці ми з нею особливо не спілкувалися потім.

Після того, як моїй сестрі виповнилося 2 роки, батько подав на роз лучення, я так і не зрозуміла, чому мої батьки вирішили роз лучитися, але я звинувачувала у всьому свою маленьку сестру, тільки потім я зрозуміла, що вона ні до чого.

Після роз лучення я залишилася з татом, а сестра — з мамою: так вийшло, що я була близька саме з батьком. Роки йшли, сестра вже виросла, але я все так само не цікавилася її життям, точно так же, як вона моїм. Я переїхала в інше місто здобувати освіту, там я зустріла любов всього свого життя, ми стали зустрічатися, вийшло так, що навіть залишалися на ніч один у одного.

Хлопець вирішив переїхати до мене, так було б легше знімати квартиру і ділити nлату за житло. І ось кожен день я зідзвонювалася з татом, мамою, іноді зустрічалися з сестрою. Минув деякий час, моя сестра Іра вирішила вступати до училища, і мама сказала, щоб вона жила разом з нами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩