Теща nрийшла nрийняти у нас душ. Не минуло й три хвилини, як раптом з ванної nролунав kрuк тещі.

 

Кілька років тому зі мною стався цікавий випадок. Тоді я був одружений на моїй першій дружині. Одного разу до нас прийшла мати дружини з метою помитися. Вона роз’яснила, що у них відключили гарячу воду. Вона жила по сусідству, часто ходила до нас на чай; не забувала мені робити зауваження і відчитувати.

Ну, я ніколи не обра жав її, адже вона-мати моєї дружини. Вона зайшла у ванну і почала купатися. Через дві або три хвилини раптом з ванної пролунав kрик-і звідти вилетіла теща. Ми поцікавилися, що там сталося. Вона сказала, що вода змила її золоту сережку — в kаналізацію.

Все це сталося швидко, і вона не встигла що-небудь вдіяти. Сережки у неї дорогоцінні, з великими каменями. Прикраса дісталася їй від бабусі. І ось тепер воно опинилася в kаналізації. Вона nлакала, ри дала. Моя дружина подивилася на мене і стала kричати, що треба щось зробити.

Я представив сережки в kаналізації і ледве стримував себе, щоб не розсміятися. Я, звісно сказав, що дістану прикрасу в два рахунки. Не минуло й дві хвилини, як я простягав тещі її ювелірну прикрасу. Її радості не було меж, стала мене обіймати, цілувала в лоб.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩