Ми збиралися робити шашлики на дачі, і мій хлопець зайшов до магазину за покупками, а вже в дачі коли він дістав з пакета nродукти, я мало не втратuла дар мовu від nодиву

 

Нещодавно на вечірці я познайомилася з одним із чоловіком. Він узяв мій телефон і за два дні зателефонував мені. Ми поговорили і він попросив про зустріч. Я збиралася їхати на дачу та запропонувала йому поїхати зі мною. Він не відмовився. Я подумала, що це буде чудова можливість дізнатися одне одного ближче.

Я вирішила приготувати шашлик. На моїй дачі є така можливість. У мене кредит, гроші розтягую до зарплати, і в холодильнику остання курка, яку розраховувала використати кілька тижнів. Я купила свіжий хліб із пекарні, що знаходиться біля мого будинку, замаринувала курку та поїхала.

Він попросив забрати його, бо не має машини. Я під’їхала до його будинку. Він вийшов із порожніми руками. Сів у машину, привітався і одразу сказав: «Сподіваюся, у тебе є там пожерти». Я сказала, що в мене немає нічого, не сказала, що збираюся приготувати шашлики.

Він сказав, що треба зайти до крамниці. Я зупинила машину біля магазину, він увійшов туди і вийшов із пакетом. Не сказав, що взяв. Приїхали на дачу, посмажили картоплю, курку, приготувала овочевий салат. Я накрила стіл на двох. Він поклав на стіл доширак та хліб, які купив у магазині.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩