Таня після весілля завжди знаходила вдома докази зр ади чоловіка, але чоловік знаходив відповіді на все. Але одного разу вона побачила дещо своїми о чима.

 

Яким би підлим вчинком це не було, зра да в наш час — річ буд енна. На жаль, багато молодих пар через це навіть не встигають стати повноцінною сім’єю, але що поробиш, у наш час людям просто важко як-небудь прикрасити свій побут, от і деякі «вирішуються» на таку ницість.

Таке, до нещастя сталося у родині моєї подружки, Тетяни. Вже через місяць після весілля вона була впевнена, що чоловік їй зра джує. У неї просто не було можливості це перевірити. У будинку, де вони жили ще до шлюбу, вона знаходила заколки для волосся, які не належали їй, жіночі волосся, довше ніж її, а одного разу взагалі помаду.

За словами чоловіка, ці речі він збирався подарувати дружині, але ж вони вже були використані… А що сталося далі, я напишу зі слів Тані. «Одного разу мені зателефонувала мама і сказала, щоб я хоч іноді її відвідувала, адже вона в селі залишилася зовсім одна.

А у мене якраз вихідні намічалися, так що я сказала чоловікові, що на пару днів поїду до мами, ось тільки в призначений день мені не вдалося зловити маршрутку, хоча вранці я з чоловіком вже встигла попрощатися. Я засмучена повернулася додому, і вирішила наступного дня вийти рано вранці, щоб вже напевно встигнути.

Чоловікові я не зателефонувала, вирішила приготувати йому вечерю-сюрприз. Раптом чоловік з роботи повернувся не один, а з якоюсь дівчиною, на вигляд років так на 5 молодше за мене. Вони мене не помітили на кухні, і відразу пішли в спальню. Я довго думати не ставла – одразу взяла готовий валізу, а разом з нию і заощадження, що лежали в шафі в вітальні. Так я і пішла з нашого будинку.

От тільки будинок-то за документами був мій. Я тоді пішла і відразу ж подала на розл учення. Я не хочу навіть бачити його, як він збирає свої речі, так що нехай валить до своєї kоханки, а я потім будинок продезинфікую».

КІНЕЦЬ.