Таня після весілля завжди знаходила вдома докази зр ади чоловіка, але чоловік знаходив відповіді на все. Але одного разу вона побачила дещо своїми о чима.

 

Яким би підлим вчинком це не було, зра да в наш час — річ буд енна. На жаль, багато молодих пар через це навіть не встигають стати повноцінною сім’єю, але що поробиш, у наш час людям просто важко як-небудь прикрасити свій побут, от і деякі «вирішуються» на таку ницість.

Таке, до нещастя сталося у родині моєї подружки, Тетяни. Вже через місяць після весілля вона була впевнена, що чоловік їй зра джує. У неї просто не було можливості це перевірити. У будинку, де вони жили ще до шлюбу, вона знаходила заколки для волосся, які не належали їй, жіночі волосся, довше ніж її, а одного разу взагалі помаду.

За словами чоловіка, ці речі він збирався подарувати дружині, але ж вони вже були використані… А що сталося далі, я напишу зі слів Тані. «Одного разу мені зателефонувала мама і сказала, щоб я хоч іноді її відвідувала, адже вона в селі залишилася зовсім одна.

А у мене якраз вихідні намічалися, так що я сказала чоловікові, що на пару днів поїду до мами, ось тільки в призначений день мені не вдалося зловити маршрутку, хоча вранці я з чоловіком вже встигла попрощатися. Я засмучена повернулася додому, і вирішила наступного дня вийти рано вранці, щоб вже напевно встигнути.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩