Так як у них не вuйшло завестu дітей, Гриша вирішив nоїхати на заробітки, щоб накоnичити для лlкування. Коли він повернувся роки потому, він побачив у дворі два хлоnчики-близнюки.

 

Гриша повертався додому до коханої жінки, яка чекала його довгих 6 років. Поїзд уже підходив до станції. Чоловік почав плакати. Гриша з Анною були одружені 7 років, коли він залишив її там. У них ніяк не виходило заводити дитину. Що тільки вони не перепробували – все без толку.

Тоді єдиним виходом із ситуації залишилося ЕКО. Воно коштувало дуже дорого, і пара прийняла боляче для себерішення: Гриша поїде на заробітки в інше місто, щоб накопичити грошей на штучне запліднення. Далі Гриша став Кирилом, і ось, як все сталося. Як так сталося

– Гриша досі не пам’ятає, але один фермер знайшов його на узбіччі без свідомості. Фермер пошкодував його, відніс до себе додому, обробив його рани, але потерпілий не пам’ятав, як його звуть, ким він є, як він там опинився… Фермер вирішив назвати незнайомця Кирилом (тоді було 24 травня).

Чоловік навіть оплатив кілька процедур у приватних лікарнях, але Кирило все нічого не пам’ятав. Одного разу він випадково побачив весілля і тут, як грім серед ясного неба йому стала картина: миловидна жінка пестить його по голові і каже:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩