Mій чоловік заnисує у блокнот скільки rрошей я витрачаю. Скоро я його так наrодую, що він довго nам’ятатиме той день

 

Коли мій чоловік  втратив свою роботу, то не знав куди подіти свою енергію. Я мала кілька стратегічних пунктів в нашій квартирі, де він міг застосувати свої вміння, але ремонтувати труби та прибирати на балконі йому не хотілося.

«Потім якось» – вже напевно в сотий, ювілейний раз почула я.

Натомість в нього з’явилося нове «хобі», яке мені геть не подобається. Він почав записувати у блокнотик скільки грошей я витрачаю на продукти. Щоразу, коли я повертаюся з магазину, то він вимагає від мене чек. Щось підраховує та пише. А одного разу навіть заявив мені: «Мені здається, що ти не вмієш керувати грошима. Ти занадто багато витрачаєш на їжу. Можна ж обійтися й меншим». Мене ніщо так не дратувало за тридцять років нашого життя. «Я тебе нагодую та влаштую тобі веселий обід» – подумала я.

З початку тижня я не стала ходити до магазину. Економила, щоб задовольнити чоловіка. «Що в нас є поїси?» – поцікавився він. Я поставила на стіл макарони без м’яса та підливи. Він був незадоволений, проте з’їв. На обід я взагалі принесла йому тарілку із звичайною водою та поклала шматок хліба.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩