Так як ми не часто їздuлиuдо моїх батьків, ми з чоловіком вирішили поїхати до них на тиждень, саме ювілей батька був незабаром. Однак у батьків були зовсім інші плани щодо нас.

 

Виросла я на околиці міста, мої батьки мають приватний будинок і велике господарство. Мене з дитинства привчили до праці. До повноліття я напрацювалася так, що зареклася ніколи не погоджуватися на життя у приватному будинку, бо там постійно є робота. Я закінчила університет і вийшла заміж, переїхала до квартири чоловіка.

Мій чоловік працює в IT сфері. Я здобула вищу освіту економіста, але не пішла працювати за професією. На останніх курсах університету я переконалася, що моя професія мені не підходить, тому закінчила курси манікюру і пішла працювати в салон.

У принципі всім була задоволена. Потім у нас народився син, і я пішла в декрет. У період декрету мене повністю забезпечував Юрій. За весь період шлюбу ми до моїх батьків рідко їздили,

просто було дуже багато справ. Але ми часто дзвонили їм і вони самі до нас приїжджали. Наближався ювілей батька, йому виповнилося шістдесят років. Мати вмовляла нас приїхати на тиждень, подихати свіжим повітрям. Це здалося мені гарною ідеєю, дитині це корисно. Я важко вмовила чоловіка поїхати, у нього багато роботи тоді було, але її можна було зробити і віддалено. Однак з самого нашого приїзду батьки завантажили нас роботою. Мене відправили працювати на кухню, а Юру на город.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩