Після деякого часу спілкування, Коля сказав мені, що одружений, але просив часу, щоб подати на розлучення. Я вирішила простежити його, щоб побачити її дружину і дізнатися причину, чому він хоче розлучитися з нею. Результати вразuлu мене

 

Моя подруга Віра розповіла мені свою історію, і питає мене, як же їй вчинити. Сама вона розлучилася зі своїм чоловіком, він пішов від неї до іншої жінки. І віра вже вирішила поставити на своєму особистому житті хрест, як раптом зустріла Колю. Коля був другом Веріної колеги, яка запросила весь офіс на свій день народження. Коля відразу сподобався вірі, він був такий високий, галантний чоловік, в костюмі.

Віра теж сподобалася Миколі, весь вечір він розповідав їй цікаві історії і сам уважно слухав віру. Під кінець свята він проводив віру до будинку і запросив на побачення. Так вони стали зустрічатися, Віра сама не вірила в своє щастя. Адже вона повненька, не особливо приваблива, зате такий чоловік як Коля звернув на неї увагу.

Одного разу, Коля сказав вірі, що він одружений. Вона так і знала, що щось тут не чисто, тому що не може все бути так гладко. Кільце він знімає, а зі своєю дружиною Юлею вони практично не спілкуються.

Каже, що у них немає спільних тим, що вони втомилися один від одного, просто в шлюбі вже 8 років і якось поки не ризикує розлучатися. Коля обіцяв, що йому потрібен час, щоб підготувати свою дружину до розлучення. Віру не влаштовувала її роль коханки.

Але в той же час було цікаво дізнатися, а як же виглядає та сама дружина Колі — Юля. Віра спеціально простежила за Колею після роботи. Побачила, що він зустрівся з якоюсь блондинкою біля торгового центру, вони зайшли всередину.

Віра поспішила за ними. Наблизившись, Віра розглянула Юлю: то була висока дівчина, років на 5 молодше самої Віри, у якої була просто відмінна фігура. Сама Юля була в модній сукні, виглядала як модель. Це точно була Юля, тому що на ній і на Колі були кільця, та й називав він її «Юлечка».

Спілкувалися вони як щаслива пара. І тепер віра в роздумах… навіщо вона взагалі знадобилася колі, якщо його дружина красивіше її, тим більше, вони добре спілкуються…

КІНЕЦЬ.