Вадим з’явився і несподівано почав мене 0біймати. Я пручалася, і тільки-но зібралася заkpuчатu, як побачила, що мій чоловік стоїть поруч і спостерігає за цією сценою

 

Ми з чоловіком і двома дітьми живемо в сільській місцевості. Через брак можливостей працевлаштування в селі чоловік їздить на роботу до міста, а я займаюся домашніми справами.

У нас просторе господарство з різноманітною худобою, включаючи свиней, кролів та курей.

Мої дні зайняті доглядом за фермою та веденням домашнього господарства, від світанку до заходу сонця. На щастя, мої діти допомагають мені по господарству, коли повертаються зі школи.

Я не з тих, хто хвалиться, але люди часто коментують, як молодо я виглядаю порівняно з моїм віком. Не зважаючи на те, що мені тридцять три роки, багато хто з моїх однолітків вважає, що мені двадцять.

Це досить дивно, враховуючи мій сільський спосіб життя і напружений графік. Нещодавно в цей район переїхала молода пара і придбала будинок неподалік. Схоже, їм сподобалися мальовничі краєвиди, але це не головне.

Після купівлі будинку неподалік пара, яка переїхала в цей район, почала спілкуватися з моєю сім’єю. Ми насолоджувалися товариством одне одного і часто ходили в гості або теревенили при зустрічі.

Однак я помітила, що чоловік Лариси, Вадим, зацікавився мною. Як наслідок, я почала уникати будь-якої можливості залишитися з ним наодинці.

Хоча я повинна була повідомити чоловіка про ситуацію, що склалася, я просто не знайшла часу.

Одного вечора, коли я поверталася додому, Вадим з’явився і силоміць обійняв мене. Я пручалася, і тільки-но зібралася закричати, як побачила, що мій чоловік стоїть поруч і спостерігає за цією сценою.

Вадим одразу ж відпустив мене і пішов, не сказавши ні слова. Відтоді ми з чоловіком постійно сваримося.

Він мені не вірить, дійшло навіть до того, що поставив під сумнів батьківство наших дітей. Зрештою, він вигнав мене з дому, і я з дітьми переїхала до своєї матері.

Я глибоко шкодую, що не розповіла чоловікові про залицяння Вадима раніше, але тепер вже пізно загладжувати свою провину.

Наш шлюб закінчився розлученням, хоча я все ще маю почуття до чоловіка. Сподіваюся, що колись він схаменеться і примириться з нами.

КІНЕЦЬ.