Свекруха заявила, що незабаром виходить заміж, і я була на сьомому небі від щастя. Адже тепер вона отримає те, що заслужuла

 

Моя свекруха постійно мною не задоволена, це звичайна класика. Я для неї жа хлива господиня, не вмію штори нормально вішати, не вмію готувати, хоча мій чоловік завжди ситий і йому подобається моя їжа. Але коли свекруха до нас приходить, то першим ділом, не соромлячись, дивиться наш холодильник.

Вона разнюхивает всі каструлі, морщиться демонстративно, а потім каже, що у мене прісна їжа і смердить.

У неї багато претензій, а не впускати додому її я не можу, чоловік починає говорити: -Мама хоче зробити як краще, мама тобі порадою допоможе, вона ж не зі зла. Але зараз я розумію, що справедливість переможе, бо недавно залицяльник свекрухи зробив їй пропозицію, тепер у неї на носі весілля.

Я відразу згадала той момент, коли я вперше одягла свою весільну сукню, я була такою щасливою, мені пошили його на замовлення, воно було саме таким, про яке я мріяла. І довга фата маяла на вітрі. А потім свекруха мені сказала, що у мене жа хливий смак, що я вибрала сукню не білу, а молочну, якийсь брудний колір, на її думку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩