Свекруха заявила, що незабаром виходить заміж, і я була на сьомому небі від щастя. Адже тепер вона отримає те, що заслужuла

 

Моя свекруха постійно мною не задоволена, це звичайна класика. Я для неї жа хлива господиня, не вмію штори нормально вішати, не вмію готувати, хоча мій чоловік завжди ситий і йому подобається моя їжа. Але коли свекруха до нас приходить, то першим ділом, не соромлячись, дивиться наш холодильник.

Вона разнюхивает всі каструлі, морщиться демонстративно, а потім каже, що у мене прісна їжа і смердить.

У неї багато претензій, а не впускати додому її я не можу, чоловік починає говорити: -Мама хоче зробити як краще, мама тобі порадою допоможе, вона ж не зі зла. Але зараз я розумію, що справедливість переможе, бо недавно залицяльник свекрухи зробив їй пропозицію, тепер у неї на носі весілля.

Я відразу згадала той момент, коли я вперше одягла свою весільну сукню, я була такою щасливою, мені пошили його на замовлення, воно було саме таким, про яке я мріяла. І довга фата маяла на вітрі. А потім свекруха мені сказала, що у мене жа хливий смак, що я вибрала сукню не білу, а молочну, якийсь брудний колір, на її думку.

Мені було неприємно про це слухати, але я не стала скандалом псувати собі день. А тепер свекруха просить мене піти з нею у весільний салон. -Але ж у мене поrаний смак – пожартувала я.

-Ти мені ще будеш заперечувати? Свекруха вибрала собі обтягуючі смарагдове плаття. Більш того, вона перефарбувалася в яскраво-фіолетовий і зробила пишну зачіску. На неї без сміху не глянути.

Замість свекрухи у будинку її дістає донька її нового чоловіка. Тепер свекруха мені скаржиться на нову падчеріцу, мовляв тієї не подобається, як вона готує, як татові сорочки гладить. А я сміюся нишком, тому що мені свекруха теж саме говорила.

КІНЕЦЬ.