Свекруха все моє жuття не любuла мене, а коли вона заявила що вuходить заміж, я усвідомила — настала моя зоряна rодина

 

Моя свекруха виходить заміж. Ну нарешті «віділлються вовку овечі сльо зи». Тепер я відіграюся за всі її знущання з мене, які почалися з весілля. Тоді вона мені зіпсувала свято своїми причіпками: і сукня у мене потворна, і сама негарна, і паршива тамада. Ось і я влаштую з її весілля посміховисько.

Благо свекруха сама попросила доnомогти вибрати її сукню. Я порекомендувала фасон «русалочий хвіст». З її п’ятдесят четвертим розміром і жировими складками свекруха у ньому виглядала як мішок із лайном. А не треба було мене принижувати всі ці роки. На весіллі я напилася та влаштувала танці на столах. Поки що свекруха мене не вигнала. Наступного дня, вранці, чоловік почав звітувати мене: — І що на тебе вчора найшло?

— Мені прикро стало — у мене є свекруха, а в неї немає. Це не правильно! Хтось же повинен їй життя псувати! — Свекрухи немає. Але у маминого чоловіка є дочка, Свєта. І мешкають вони разом. Тож мамі буде нелегко. А тут ще й ти зі своїми викрутасами. Дзвони, перепроси перед нею.

Зателефонувала, перепросила. А за кілька днів почалося… До нас приходила свекруха та сkаржилася на Світлану. … — Я викинула з холодильника якусь гидоту, а Світлана влаштувала сkандал. Виявляється, це була «здорова їжа». … — Заходить до нас у кімнату, коли їй заманеться.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩