Свекруха покликала мене на свій день народження. Але те, що вона там влаштувала, було за межею абсурду.

 

У моєї свекрухи був день народження. Мій чоловік в цей час був у відрядженні, і мені потрібно було їхати одній. Я вирішила взяти з собою синів. Їхали ми на автобусі. Перед виходом я подзвонила свекрусі і попросила її о 14:00 бути на автобусній зупинці, щоб вона зустріла нас і доnомогла дістатися

. Коли ми вийшли з автобуса, побачили, що нікого немає. Погода була жа хливою, йшов дощ, а пішки нам потрібно було йти ще 7 кілометрів. А я одна з дітьми і з важкими речами… Я почала дзвонити своїй свекрусі, але вона не брала трубку.

Я подзвонила свекру, але він мені теж не відповідав. Ситуація була жа хливою. Я одна, діти голодні, ниють і хочуть побачити бабусю. Я не розуміла, що мені робити. Дощ продовжував лити, я сподівалася, що поруч з нами проїде якась машина і забере нас, але дива не сталося. Минуло півгодини — і мені довелося викликати таксі з сусіднього села.

Я заплатила велику су му, тому що водій довго добирався до нас. Поїхати відразу додому або з’їздити і подивитися свекрусі в очі? Мабуть, другий варіант. Ми увійшли в будинок, і свекруха з хит рою посмішкою зустріла нас, як ні в чому не бувало. Запитала, чи добре ми дісталися?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩