Свекруха нас вuслухала, a тоді сказала: Ти нe вp _ятyвав мою дuтuну, то ж я не доnоможу твоїй! Забuрайтеся звідсu!

 

Через шість років подружнього життя я познайомилася із своєю свекрухою.

Так, до того ми зовсім не були знайомими. Навіть на нашому весіллі їх не було. Чому? – Чоловік не захотів їх тоді бачити.

З мого чоловіка постійно зн ущалися його батьки. Для нього абсолютно все було під забороною, а будь які його дії к аpалися ремнем. Дитинство у нього було далеко не медом.

Та й причини такої  поведінки з боку батьків він і не знав. Єдине, це він втік з дому коли йому було шістнадцять і він закінчив школу. Два роки він переховувався і працював на різних шабашках, щоб купити собі їсти.

Далі коли йому виповнилося вісімнадцять, він вже офіційно влаштувався на роботу. Працював на будівництві. Заробляв добре, то ж паралельно навчався. Хоча це все йому давалося важкою щоденною працею.

Вже в двадцять шість років чоловік мав успішний бізнес. А до батьків так і не навідувався. Та й я не розпитувала.

Ми одружилися і у нас народилися двоє прекрасних діток. Все б нічого, якби через кілька років наша молодша донечка не захворіла.

Їй потрібне було оперативне втручання. То ж ми і так познайомилися з свекрухою.

Справа в тому, що донечці потрібно було пересадити частину кісткового мозку. Жоден з нашої родини не підходив. Так як мамі чоловіка ще не виповнилося п’ятдесят ми вирішили попросити її про допомогу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩