Свекруха на хабно заявuла: Внучка не схожа на мого сuна. Але незабаром всі дізналuся nравду

 

Одного разу Раїса Сергіївна, мама Антона, запитала у чоловіка: «З чого ти вирішив, що малятко від нашого сина? Стільки років нічого не виходило і ось на тобі. Ні, щось тут не так» «Я думаю, щоб не мучитися сумнівами потрібно провести аналіз Д Н К. Тоді все стане ясно» — відповів Михайло Іванович. «Ні, поки я не готова на це. Та й як ми будемо виглядати в очах Антона, якщо дівчинка все ж його?» — сказала Раїса Сергіївна. Посперечавшись ще трохи, зійшлися на тому, що потрібно почекати коли Мілана трохи підросте. Тоді і ясно буде схожа вона на батька чи ні.

Синові про свої підозри вони нічого не сказали. Минуло кілька місяців. В один із днів Раїса Сергіївна без попередження прийшла в гості. Залишившись наодинці з онукою жінка стала уважно її розглядати. У цей момент зайшла Аліна і здивовано запитала: «Раїса Сергіївна, а що ви там так уважно розглядаєте?» «Так, дурниця. Дивлюся у Міланочки дуже гарне волосся, напевно в тебе пішла» — відповіла свекруха.

Раїса Сергіївна замовкла, але в душі її терзали сумніви, адже колір волосся внучки збігався ні з одним з батьків. Аліна вийшла на кухню за харчуванням для дитини, а Раїса Сергіївна вийняла старе дитяче фото Антона і стала уважно порівнювати. Раптово невістка увійшла в кімнату і застала свекруха з фотографією в руках. «Як вам взагалі в голову прийшло порівнювати Мілану зі старою фотографією. Вам не сор омно?» — гнівно запитала дівчина.

«Аліночка, дитинко, не сердься. Просто хотілося зрозуміти, наскільки Мілана схожа на Антошу в дитинстві» Посидівши ще півгодини, жінка попрощалася і пішла додому. Після її відходу Аліна виглянула у вікно і побачила, як свекруха розмовляє з кимось по телефону. Прийшовши додому Раїса переглянула весь сімейний альбом, але так і не знайшла жодного ро дича на якого була б схожа внучка. Жінка сіла на диван і подумала: «Ну як же так, невже Аліна обдурила мого сина!»

Минуло 3 роки. Аліна вже й не згадувала про той інцидент зі знімком. До честі дівчини, вона тоді навіть не поскаржилася чоловікові, так як не хотіла сварки Антона з батьками. А Антон отримав підвищення по службі і став рідко забирати доньку з садочка. Раїса Сергіївна, що не вірила Аліні, заходила до них у гості дуже рідко, частіше просто дзвонила або відправляла смс.

Ось і в той день Аліна отримала повідомлення від свекрухи: «Привіт! Приїжджайте до нас на дачу, відпочинете від міського життя» Дівчина вирішила порадитися з чоловіком, зателефонувала і зачитала йому смс. Антон відповів згодою, але поставив умову, що пробудуть вони там всього один день, а ввечері поїдуть додому. Ця інформація засмутила Раїсу Петрівну, адже вона дуже сумувала за сином і вона набрала номер сина: «Антоша, ну чому ви не хочете затриматися?» «Мама, я все розумію, зустрічаємося ми рідко, але робота не дозволяє виїхати на довго.

Та й у Аліни є справи по дому» Коли молоді люди приїхала на дачу, Раїса Петрівна насамперед взяла на руки внучку і стала з нею грати, але те, як жінка уважно дивилася на дитину видавало всі її сумніви. Чи не стримавшись Аліна їдко сказала: «Вам не набридло? Що там такого на Мілані, що ви її так розглядаєте?» «Мама, може ти мені поясниш, що взагалі відбувається» — запитав Антон. В черговий раз Раїса Петрівна потрапила в безглузду ситуацію.

Не дочекавшись відповіді молоді люди стали збиратися додому. Але опинившись в машині запитав Антон: «Аліна, може ти мені поясниш, що відбувається, чому мама так розглядає Мілану. Я ось теж іноді намагаюся знайти в доньці свої риси, але не виходить» Почувши ці слова, дівчина закричала: «Так як ти смієш! Спочатку твоя мама, тепер ти. Якщо вам так не віриться, то візьміть і здайте тест Д Н К» Антон мовчав, йому було соро мно за сказані тільки що слова. Додому пара доїхала в повній тиші. Прийшовши додому, Аліна сіла на диван і запитала: «Як можна так ставитися до своєї внучки?»

«Ну, значить у неї є сумніви, що я батько Мілани» — сумним голосом відповів Антон. Аліна вирішила закрити цю тему і залишившийся вечір пройшов спокійно. На наступний ранок Аліна здивувала чоловіка пропозицією з’їздити на пікнік. «Ну подумай сам, ми так давно не дихали свіжим повітрям» — сказала дівчина. Зміни в настрої дружини дуже порадували Антона і він без вагань погодився.

У Мілани в саду оголосили про свято осені і Антон купив своїм дівчаткам красиві сукні. Батьки молодої людини повернулися тільки в кінці вересня і не збиралися навіть зайти подивитися на наряд внучки. Точніше не хотіла Раїса Петрівна і заборонила ходити туди чоловікові. Син не знав про таку поведінку матері. Іноді дивлячись на Мілану він розумів, що дівчинка не дуже на нього схожа, але і з Аліною вона має лише невелику схожість.

Молода пара ставилася до цього спокійно, тим більше, що Мілана дуже довгоочікувана дитина. Батько Антона все ж умовив Раїсу Петрівну піти на свято внучки. Але прийшовши додому до сина жінка крізь зуби процідила: «Запам’ятай Аліна, я прийду туди не через тебе або Мілану, а тільки заради сина» Після цих слів дівчині стало дуже прикро, але до кінця ранку вона вирішила нічого не говорити чоловікові. В день свята Антон привіз Аліну і Мілану в сад, а сам від’їхав у справах, обіцяючи повернутися до початку ранку.

«Аліночка, мила, не сумуй. Обіцяю я встигну повернутися» — сказав чоловік перед відходом. «Я розумію, в крайньому випадку подивишся свято в записі, я взяла з собою камеру» — з легким смутком у голосі відповіла дружина. Після від’їзду Антона прийшли його батьки, але Аліна не поспішала підходити до них. Почалося свято і тут Аліна побачила, як свекруха схопилася зі стілець і швидко покинула зал.

Дівчину дуже здивувала така поведінка Раїси Петрівни, але йти за нею зі свята Аліна не стала, зате це зробив свекор. Але тут з другого ряду встав імпозантний чоловік і також швидко покинув зал. У цей момент Аліна не витримала і, попросивши одну з мам познімати свято, вийшла за іншими. Звернувши за кут, дівчина побачила, як вся трійця стоїть і жваво сперечається. Але, що вразило її найбільше, так це те, що незнайомий чоловік має велику схожість з Міланою.

Аліна не стала стояти осторонь і підійшла до батьків чоловіка. «А що взагалі відбувається? Ви вирішили з’ясувати стосунки в дитячому садку» — запитала Аліна. Свекруха і свекор мовчали. Зате в розмову вступив незнайомий чоловік: «Здрастуйте, мила дівчина. Вибачте, що все відбувається саме так, але я є біологічним батьком Антона» Аліна сторопіла і здивованим голосом сказала: «Я нічого не розумію» У цей момент вступила в розмову Раїса Петрівна: «Аліночка, дочка, прости, що переводила все на тебе.

Антоша дійсно від Семена. Багато років тому я зробила негідний вчинок і приховала все від чоловіка. Через 9 місяців наро дився син, але відмінності ніхто не помітив» Аліна не знайшла, що сказати жінці. Дорікаючи дівчину стільки років, Раїса Петрівна зовсім забула про свої грі хи.

Джерело