Свекор не виходив з нашого будuнку зарадu їжі. Але після чергового виnадку, я вирішила nровчити його як слід

 

Ми з чоловіком жили окремо, знімали квартиру, а ось свекор працював якраз недалеко від нашого будинку, якось він попросив чоловіка дати йому ключі від нашої квартири, щоб він зміг прийти перед роботою або після. Чоловік мій, звичайно ж, не зміг відмовити батькові, тому зі спокійною душею віддав ключі від квартири.

Раніше свекор не так часто забігав до нас додому, потім зачастив до нас і навіть сказав одного разу, що у нас завжди холодильник повний, завжди є смачна їжа.

Він навіть розхвалював мої кулінарні здібності, я думала, що у нього вистачить совісті не приходити кожен день і не спустошувати холодильник. І так тривало б нескінченно, поки я не вирішила покласти край наха бству цієї людини. Незважаючи на те, що мені не шкода їжу, але все одно мені неприємно від того, що я готую з розрахунком на мене і чоловіка, витрачаю багато часу на підготовку, покупку продуктів, а свекор з’їдає все за раз.

І ось, я поговорила з чоловіком, сказала, що мене не влаштовує те, що його батько постійно обідає і вечеряє у нас, чоловік сприйняв мої слова адекватно, але сказав, що нічого вдіяти з цим не може.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩