Олена nлакала і йшла по вулиці не знаючи куди. Вона пам’ятала слова чоловіка і rірко nлакала, як раптом подзвонив чоловік

 

Незважаючи на те, що було холодно і йшов дощ, Олена йшла по вулиці в одній сукні. Вона з дому вискочила, не взявши куртку. Олена вже замерзла, але вона не знала куди йти. Востаннє їй так погано було після nохорону матері, коли вона залишилася одна. Батька не знала, а після nохорону матері, її забрала до себе тітка.

Після школи вона вступила до інституту на заочне відділення і влаштувалася на роботу. На дні народженні у подруги, Олена познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Павло відразу ж закохався в високу, худу, темноволосу дівчину. Вони почали зустрічатися і незабаром одружилися. Молодята жили в квартирі Павла, а її квартиру здавали. А минулого року вони продали обидві квартири і купили одну велику. Вони дуже хотіли дитину, але поки у них не виходило.

Олена перевірялася, вона була здорова, але не могла заваrітніти. Замість того, щоб заваrітніти, Олена почала товстішати. Бідна сиділа на дієті, ходила в зал, але нічого не виходило. Павло весь час їй дорікав за зайву вагу і за те, що вона не могла заваrітніти. Відносини між ними ставали все гірше і гірше. А останнім часом він її почав обзивати товстою коровою.

Олена на півгодини раніше повернувшись з роботи, застала чоловіка з іншою жінкою. Вона йшла по вулиці, сльо зи текли по обличчю, а в голові звучали слова Павла: — Ти сама винна, подивися на себе в кого ти перетворилася?! Навіть дитину не можеш народити. Додому не хотіла повертатися, до подруг або до тітки теж не хотілося. Її думки перервав дзвінок.

Це був чоловік, але вона не стала відповідати. Після кількох дзвінків, він написав їй смс: «Повернися додому, спокійно поговоримо». «Ніколи», — подумала Оленка. Але щось треба було робити, їй було дуже холодно. Вона звернула в перший же-ліпший двір і зупинилася перед п’ятиповерховим будинком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩